Аграрну завісу зірвано: AGROPORT AWARDS KHARKOV 2019 визначив лідерів аграрної галузі Харківщини
13.10.2019

Аграрну завісу зірвано і на сцену Харківського академічного театру опери та балету вийшли найкращі аграрії Харківщини, яких обрали на основі реальних бізнес індикаторів. Традиційно лідерів галузі визначали репутаційні партнери Агропорту - компанія YouControl.
Колаборація Схід Агропорт і СХІД OPERA перетворилася на грандіозну культурну подію, коли тих, хто годує регіон і країну в прямому сенсі, вітали ті, хто дає їжу духовну.
У фойє театру під акомпанемент скрипалів – номінанти AGROPORT AWARDS KHARKOV 2019 і гості заходу мали можливість більше детально розглянути виставку трилогію - #Культфермерства. Експозиція складається з трьох частин - фотовиставки Органічні рекорди України, яка була вперше презентована наприкінці серпня у приміщенні Міністерства АПК. Друга частина – це презентація анімаційних малюнків «Органік Це…» – пародія на всім відому історію «Love Is…». А об’єднала все фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне».
Цей проект високо оцінила Інна Мєтєлєва, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Ще з ранку на відкритті Агропорту в рамках стратегічної сесії Мєтєлєва розпочала прямий діалог з фермерським та аграрними господарствами, у тому числі вона мала можливість з перших вуст почути живий кейс заснування та розвитку сімейної молочної ферми «Благодатне» від її засновника Валентина Спасибо, який до речі, з юриста «перетворився» на фермера.
На найбільшій сцені Слобожанщини і відбулося визначення ТОП-10 кращих агровиробників Харківщини. Церемонію нагородження провели генеральний директор Агропорт Україна Дмитро Титаренко та головний режисер Схід Opera Армен Калоян.
Переможцями в номінаціях стали:
«Краща бізнес-репутація в галузі «Рослинництво»: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лозівський агропромтехсервіс"
«Краща бізнес-репутація в галузі «Тваринництво»: Фермерське господарство "Юпітер"
«Краща бізнес-репутація в галузі «Комбіноване виробництво»: Приватне сільськогосподарське підприємство «Тернівка»
«Краща бізнес-репутація в галузі «Садівництво та ягідництво»: Селянське фермерське господарство Кравцових
«Молочна промисловість»: Приватне акціонерне товариство «Куп`янський молочноконсервний комбінат»
«М`ясопереробна промисловість»: Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський м`ясокомбінат»
«Інша харчова промисловість»: Приватне акціонерне товариство «Харківська бісквітна фабрика»
«Органічне виробництво»: Фермерське господарство «Київська русь»
«За ефективне сприяння розвитку інфраструктури в регіоні»: Харківський ринок «1 кілометр»

Після нагородження, в рамках проекту #Культфермерства, присутні відвідали шоу-мюзикл «My Way» і мали змогу побачити кращі номери артистів ХНАТОБ. До речі, сам проект Культфермерства, що завершує 6 аграрний сезон Агропорту 2019 і відкриває 144 сезон ХНАТОБ / СХІД OPERA, триватиме до 20 жовтня, саме до цієї дати працюватиме виставка у фойе.
А Харківський Агропорт працюватиме до суботи, 12 жовтня. Нагадаємо, що в перший день, 10 жовтня, було підписано меморандум про співпрацю з DCH і створення першого українського агротехнопарку. В суботу 12.10 рівно о 12.10, Агропорт представить свій новий символ, який визначатиме його розвиток на найближчі 10 років.ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх