«КАСТА БРОВАРІВ» пропонує ключові рішення для крафтового пивоваріння

 «КАСТА БРОВАРІВ» пропонує ключові рішення для крафтового пивоваріння

Нещодавно в Одесі розпочала працювати в галузі пивоваріння компанія «Еногруп». Напрям «Каста броварів» очолила технолог-пивовар Лілія КОЛЕСНИК. Нову спеціалізацію компанії Лілія Колесник презентувала під час XII Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбувся 18–19 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина».

Торговельна марка «Еногруп» була створена у 1996 році одночасно у двох виноробних країнах: були відкриті офіси та дистрибуційні склади «Еногруп-Молдова™» (Кишинів) та «Еногруп-Україна™» (Одеса).

Компанія з самого початку своєї діяльності спеціалізувалася у виноробній галузі, що дозволило надати виноробам у Молдові та Україні найширший на ринку асортимент технологічних рішень, обладнання та виноробних продуктів європейського виробництва.

У 2015 році компанія розширила свою діяльність у Грузії. У Телаві, в серці Кахетії, почав працювати офіс «Еногруп-Грузія», що пропонує грузинським партнерам як перевірені часом, так і інноваційні продукти від «Еногруп».

Основою діяльності компанії є:

  • інженерія – проєктування та реалізація технічних рішень;
  • консалтинг – технологічний супровід на всіх етапах виробництва.

Спеціально для професійних виноробів і поціновувачів вина компанія «Еногруп» розробила програму рішень, що дозволяють використовувати весь спектр сучасних виноробних матеріалів для виробництва високоякісних вин у мікровиноробстві. Був створений інтернет-ресурс «Каста виноробів», присвячений домашньому виноробству, де представлений широкий асортимент європейського обладнання та матеріалів для виробництва індивідуальних вин.

 – Однак ринок крафтових напоїв диктує свою моду. Зокрема, зростає потенціал крафтового пивоваріння, змінюється культура споживання напоїв. До того ж від клієнтів нашої компанії надходять чисельні запити на товари для домашнього пивоваріння. З метою забезпечення потреб поціновувачів пива нещодавно заснований напрям «Каста броварів», – розповіла Лілія Колесник.

Каста презентує на ринку нові лінійки продукції: набори для домашнього пивоваріння; серії солодових екстрактів; аксесуари для пляшок, дубові чипси; домашні пивоварні від виробника Guten Brau. На замовлення компанія пропонує солод чеського виробника Sekado та фінсько-польського Viking Malt; хміль від прямого постачальника – світового виробника Yakima Chief; дріжджі від прямого постачальника Fermentis та  Аngel.

– У планах «Касти броварів» – розширити асортимент і створити базу для експериментів. Сподіваємося на тісну співпрацю з виробниками крафтових напоїв, – зазначила Лілія Колесник.

Більш детальна інформація про послуги Касти броварів розміщена на сайті сasta-of-brewers.com

За консультацією звертайтеся до технолога «Касти броварів» за тел. +38 050 346 83 47

Читайте також:
«Каста броварів»: усе для домашнього броварства

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті