Рекламодавцям

Шановні панове!

Медіагрупа «Технології та Інновації» вітає Вас на сайті techdrinks.info і запрошує до співпраці!

Сайт і журнал «Напої. Технології та Інновації», присвячені виноградарству і виноробству, а також іншим напоям – як безалкогольним, так і алкогольним, діють з 2011 року і об’єднують навколо себе широке коло читачів – представників виноградарських, виноробних, пивоварних підприємств, виробників міцних, слабо- і безалкогольних напоїв.

Проєкт презентує також єдиний в Україні фаховий журнал «Напої. Технології та Інновації» (виходить з 2011 р.).

Рекламуючи напої як мистецтво, проєкт «Напої. ТІ» розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі. На сайті розміщуються інформаційні повідомлення про високоякісні напої, створені завдяки впровадженню інновацій у виробництво, а також наукові статті про сучасні технології, ми готові залучати до консультування на актуальні теми кращих фахівців світу.

Сайт techdrinks.info є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників таких галузей, як виноградарство, виноробство, виробництво напоїв України, Європи і світу, а також технологічних компаній, які супроводжують бізнес у цих галузях.

Медіагрупа «Технології та Інновації» реалізує проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній, що включають розміщення інформації на сайті techdrinks.info – інформаційні матеріали, банерна та контекстна реклама (а також фіксація, довготривале розміщення, написання інформаційного матеріалу, виготовлення банера), поширення в соціальній мережі Фейсбук (на сторінках медіагрупи та поширення інформації на тематичних сторінках), в е-газеті (розсилка по базі понад 10 000 адресатів), а також розміщення новин, статей, реклами в друкованому журналі «Напої. Технології та Інновації».

Контент сайту спрямований на конкретну цільову аудиторію, відтак статистика демонструє ефективність розміщеної інформації. Тисячі читачів уже досягли найкращого результату у своєму бізнесі.

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату! 

Завантажити прайс українською мовою

Download the price

Замовити розміщення в друкованому журналі:

+38 068-568-58-22,
+38 067-238-18-51
+38 097 968 95 16
+38 097 759 25 83

Або на e-mail: rnadia@ukr.net,  reklama.nti@gmail.com, sad.nti@ukr.net