Компанія «Престиж-груп» укріплює позиції на ринку

 Компанія «Престиж-груп» укріплює позиції на ринку

Компанія “Престиж-груп”, провідний український виробник ігристих вин під ТМ “Французький Бульвар”, ТМ “Odessa”, підбила підсумки 2021 року.

Рік, що минув, ознаменувався рядом знакових подій, зокрема «Престиж-груп» посилила свої позиції на внутрішньому ринку ігристих вин, презентувала новинки: коньяк ТМ «Французький Бульвар», тихі вина ТМ «Odessa Wine For Friends», відкрила власний інтернет магазин. Також були посилені позиції на експортних ринках, з якими підприємство давно працює: США, Ізраїль, Німеччина, Греція, Південна Корея, та укладено низку перспективних довгострокових контрактів, зокрема із партнерами з Данії. Все це дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Читайте також: Головний Виноробний партнер IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство» – компанія «Престиж-Груп»

«Компанія «Престиж-груп» входить до складу великого агрохолдингу «Шампань України», у власності якого понад 2000 га виноградників на півдні Одеської області. Це дозволяє нам здійснювати контроль якості на кожному етапі виробництва, починаючи зі збирання винограду та закінчуючи розливом. Саме високу якість продукції ми вважаємо запорукою успіху, що дозволяє нам конкурувати з дешевшими імпортними аналогами, навіть не дивлячись на різницю у ціні», – заявив керівник компанії Олександр Корніюк.

Підприємство насправді славиться якістю своєї продукції, що неодноразово підтверджувалося високими оцінками на різноманітних дегустаційних конкурсах.

«Ми дякуємо покупцям за їх вибір на користь нашої продукції і закликаємо загалом підтримувати саме вітчизняних виробників. Сьогодні винна галузь переживає не найкращі часи, тому дуже важливо, щоб покупці надавали перевагу саме продуктам українського виробництва, адже це допомагає створювати робочі місця та посилює економіку нашої країни», – прокоментував власник компанії Василь Братінов.

У 2022 році компанія обіцяє не зупинятися на досягнутому та порадувати своїх шанувальників цікавими новинками.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті