В Україні змінились правила продажу алкоголю

 В Україні змінились правила продажу алкоголю

Із 2022 року набув чинності «ресурсний» закон, спрямований на поповнення доходів бюджету. Одна із норм закону стосується продажу підакцизних товарів, зокрема алкоголю.

Встановлено, що з 1 січня 2022 року при роздрібній торгівлі алкогольними напоями необхідно вказувати у фіскальному чеку серію та номер акцизної марки, повідомляють fakty.ua.

Читайте також: Акцизні марки для натуральних вин та напоїв медових скасовано

У законі прописано, що при торгівлі підакцизними товарами в чеку необхідно зазначати товарну підкатегорію згідно УКТ ЗЕД, найменування товару, ціну, облік кількості, а в разі роздрібної торгівлі алкоголем — ще й цифрове значення штрих-коду марки акцизного податку (серію і номер).

Читайте також: Із 1 січня 2022 року в Україні подорожчав алкоголь

Telegram-канал restorator_reve радить підприємцям-рестораторам вказувати код акцизу завжди: під час продажу алкоголю пляшками, на розлив та при реалізації алкогольних коктейлів. «… З початку року багатьох рестораторів штрафують за відсутність акцизного коду у чеках… Ресторатори пояснюють, що пляшку було відкорковано в минулому чеку, але податківці штрафують і посилаються на новий закон», — кажуть представники галузі.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті