Медові напої для підтримки 3 ОШБр ЗСУ реалізовував виробник із Київщини на міжнародній конференції

 Медові напої для підтримки 3 ОШБр ЗСУ реалізовував виробник із Київщини на міжнародній конференції

Медові напої «Меди заповітного краю Олега Куща» реалізовували під час Першої міжнародної науково-практичної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації», що відбулася 29 лютого в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Упродовж заходу засновник виробництва Олег Кущ продавав медові напої. Покупці одразу перераховували кошти на банківський рахунок, за яким відкритий збір на підтримку Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України. Детальніше про виробництво медових напоїв Олег Кущ розповів виданню «Напої. Технології та Інновації».

«Меди заповітного краю Олега Куща» виготовляють на Київщині. Як каже засновник виробництва Олег Кущ, у давнину наші предки не пили горілки, а натомість виготовляли питні меди, медовуху, медівку тощо. Сьогодні Олег Кущ відроджує статус медових напоїв, експериментує з рецептами та просуває серед споживачів ці національні українські напої.

Олег Кущ має свою пасіку. Мед із цієї пасіки спрямовує на виробництво напоїв.

– Питні меди робляться на основі 20% меду і джерельної води з додаванням натуральних ягід, таких як ожина, лохина, горобина, калина. Виходить смачний і поживний напій, який вистоюється впродовж року. Технологія виготовлення всіх напоїв не передбачає використання консервантів. Є в асортименті також медове бренді, яке робиться на основі медового сусла. Воно вистоюється в бочках, а тоді його поміщаємо в погріб приблизно на рік, де напій визріває при температурі 2–3 ℃. Якщо медове бренді витримувати впродовж 3 років, то воно виходить із цікавішим смаком. Також у бренді додаємо дубові чипси різного ступеня обсмажування або кедрові горішки.

Олег Кущ використовує різні ягоди для виробництва напоїв. Кожна ягода, за словами виробника, дає свою особливу ароматику, колір. Наприклад, ожина більш суха, калина – з кислинкою, а лохина дає виражену ароматику та солодший смак, каже Олег Кущ.

Під час конференції кожен, хто купував медові напої Олега Куща, перераховував кошти на рахунок для допомоги ЗСУ. Зокрема, це був офіційний рахунок благодійного фонду «Твій Крок», ціль якого – зібрати кошти на мобільні майстерні Big-Locker та WorkShop на базі шассі DAF 4*4 та мобільну майстерню Locker для 3 ОШБр.

Ці мобільні майстерні призначені для технічного обслуговування, вантажного шиномонтажу та ремонту різних видів автомобільної техніки, йдеться на сайті благодійного фонду «Твій Крок». Вони дозволять поліпшити можливості та потенціал з ремонту та обслуговування броне- та автотехніки, яку Україна отримує у якості військово-технічної допомоги. Це готове комплексне рішення, де майстерні оснащені всім необхідним обладнанням для оперативного ремонту в польових умовах.

Збір ще триває. Долучитися до нього і зробити донат можна за посиланням.

Читайте також:
Питні меди: звідки бере коріння національний український напій
Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті