Відома виконавиця Юлія Тимочко співатиме на Винному клубі “Галерея” 24 листопада

 Відома виконавиця Юлія Тимочко співатиме на Винному клубі “Галерея” 24 листопада

Музика і мистецтво нероздільні. Саме тому на вечірці-дегустації Винного клубу “Галерея”, що відбудеться 24 листопада в ресторані SAIGON, гості не тільки дегустуватимуть вино, а й насолоджуватимуться вишуканою музикою від відомої рівненської артистки, фіналістки “Голосу країни 2020” Юлії Тимочко.

Юлія Тимочко – талановита виконавиця, яка ще більше відшліфувала свої музичні навики під покровительством Тіни Кароль під час участі в “Голосі країни 2020”. Як зазначає співачка, участь у відодому шоу допомогла в аспекті творчого зростання.

– Беручи участь у такому відомому проєкті, ти додатково заявляєш про себе на всю країну. На тебе починають по-іншому дивитися. “Голос країни” для мене – це потужна платформа для зміни свого життя й для перезавантаження. Тіна допомогла подивитися по-іншому на те, що я виконую, не з технічного, а з філософського аспекту. Це неоціненний досвід, – ділиться міркуваннями Юлія Тимочко.

Як зазначає зірка, співає вона  раннього дитинства. Особливо активною була в садочку. Тоді – школа, інститут культури. Рівнялася завжди на талановитих співачок світового рівня – Уітні Х’юстон, Селін Діон. Після “Голосу країни” Юлія Тимочко почала писати пісні. Прем’єра авторської пісні співачки відбудеться на вечірці-дегустації 24 листопада.

Одні з головних рис, які повинні бути притаманні людині, що хоче досягти успіху в якійсь сфері діяльності,- впевненість і цілестпрямованість. Тому, як зазначає Юлія Тимочко, саме більш впевненою і цілестпрямованою вона бачить себе в майбутньому.

Долучайтеся до Винного клубу “Галерея” 24 листопада. Це буде культурний відпочинок у вишуканій атмосфері.

Реєстрація – за телефоном: +38096 491 66 92

Вхід на вечірку дозволений за наявності:

  • довідки про отримання вакцини (1 чи 2 дози);
  • сертифіката про вакцинацію (у застосунку ДІЯ або паперовий сертифікат);
  • негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту (дійсного 72 години);
  • довідки про одужання від COVID-19 за останні пів року.

Читайте також: Презентація вишуканих коньяків від компанії «ДісНа» відбудеться у рамках Винного клубу «Галерея» 24 листопада в Рівному

Винний клуб «Галерея» знову збирає поціновувачів вина

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті