Wine&Spirits Show – найбільша в Україні професійна виставка вин та міцного алкоголю – відбулась у Києві

 Wine&Spirits Show – найбільша в Україні професійна виставка вин та міцного алкоголю – відбулась у Києві

Wine&Spirits Show – найбільша в Україні професійна виставка вин та міцного алкоголю – відбулась у Києві 25–26 квітня. Подія від організаторів відомої виставки Wine&Spirits відбулася в оновленому форматі. Цьогорічна подія була насамперед сфокусована на сегменті HoReCa. Участь у виставці взяла 41 компанія – українські винороби та виробники міцних напоїв, компанії-імпортери, кілька іноземних виноробень, виробники паковання й етикетки тощо. Серед них були як уже відомі компанії, так і цікаві «нові імена». Всі експерти відзначили вражаюче зростання якості українських вин та різноманітність і якість крафтових міцних напоїв від національних виробників. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер виставки.

– Новий В2В формат заходу виявився дуже ефективним. Ми отримали багато позитивних відгуків від учасників та гостей Wine&Spirits Show, – поділилася своїми враженнями Вікторія Агромакова, організаторка виставки та засновниця Wine&Spirits Events. – Ми сформували пул учасників і програму так, щоб максимально залучити саме професійну аудиторію, запропонувавши цікаву освітню програму – конференцію «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи попри виклики війни», серію майстер-класів та коментованих дегустацій у Wine&Spirits Academy. Але найважливішим для нас був професійний match-making: ділові зустрічі й ефективне спілкування між виробниками та імпортерами й представниками HoReCa і ритейлу. Судячи з відгуків, нам це вдалося.

Потурбувались організатори шоу також і про аудиторію споживачів та вайнлаверів: крім безкоштовних майстер-класів та дегустацій, у суботу, 27 квітня, на виставці відбувся аматорський турнір з гольфу. Чудовій атмосфері сприяла навіть тепла весняна погода, що додала шарму мальовничій локацій Obolon Golf-Center у парку «Наталка», де проходив захід.

– Організація великих заходів у ці непрості часі є надзвичайно складною й дуже відповідальною справою. Ми маємо потурбуватись не лише про ефективність, а й про безпеку для гостей та учасників виставки, – коментує Вікторія Агромакова. – Але, незважаючи на всі складності, результат – дуже надихаючий. Тож ми обовʼязково продовжимо. До зустрічі восени!

Під час виставки відбувся VII Міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Цього року в конкурсі взяла участь рекордна кількість учасників – 69 українських та закордонних виноробів і виробників міцного алкоголю. За даними організаторів конкурсу, всього члени журі оцінювали 233 зразки напоїв. З них 205 здобули медалі. Загалом вручили 6 платинових, 94 золотих, 69 срібних та 36 бронзових медалей. В журі конкурсу брали участь 35 експертів: досвідчені сомельє, представники торговельних мереж та профільних ЗМІ, працівники винно-алкогольної індустрії. Журі складалось із 5 комісій, кожна з них оцінювала, залежно від категорії напоїв, до зразків. Оцінка зразків відбувалась у форматі дегустації наосліп за стандартами OIV.

Повний список переможців доступний на сайті.

 Кредітси – фото: Wine&Spirits Events, Олександр Зубко.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті