Понад 148 тис. грн для ЗСУ зібрали на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

 Понад 148 тис. грн для ЗСУ зібрали на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Під час XII Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, який організувала медіагрупа «Технології та Інновації» 18 квітня в Києві, відбувся Благодійний аукціон товарів і послуг партнерів події для допомоги ЗСУ. Загалом вдалося зібрати 148 300 грн. Це рекордна сума за всю історію аукціонів, які провела під час своїх заходів медіагрупа «Технології та Інновації». А це вже відбувся 9 аукціон! Зібрані кошти спрямували на потреби підрозділу спеціального призначення «Браво-2» у складі 58-ї ОМПБр, де служить Дмитро Самойлов із Kyiv Local Brewery.

Благодійний аукціон відбувся у Beermaster Brewery & Pub. Ведучими аукціону були шеф-бровар крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктор Ващук та один із засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстер-пивовар, технолог пивоварні First Dnipro Brewery Дмитро Некрасов.  

Організатор Форуму та ініціатор благодійного аукціону – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевого журналу «Напої & Пиво. Т. І.».

Свої лоти для розіграшу на Благодійному аукціоні надали такі компанії: SHO Brewery, «Микулинецький бровар», GEA, «Каста Броварів», Castle Malting,  «Монукр», «Термо-Пак», «Оболонь», MCT.company, Костянтин Королюк, First Dnipro Brewery, «Файна Фляшка», «Хвилясті», Concept Glass, Pet Technologies, «Ензим», «Теплі моря», Malle Brewery, Rebrew, «Волинський бровар», Meat Hub, «Дьолер Україна», Національний університет харчових технологій, «Пиварія KOVT», YASNO, Litopys, HOTT’S, «Оболонь», «Юнітек».

Серед наданих лотів був швейцарський годинник, набори пива, книга, сертифікат на отримання ПЕТ-кег, м’ясні джерки, солод, набори сухариків тощо.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 148 300 тис. грн. Дякуємо всім за участь та підтримку!

– Шановна спільното, колеги та партнери! Щиро дякую від імені всього підрозділу за допомогу, за надані лоти, за донати. Ви найкращі! Разом до Перемоги! – прокоментував по відеозв’язку Дмитро Самойлов.

Медіагрупа «Технології та Інновації» ініціювала проведення Благодійних аукціонів під час галузевих конференцій (для галузі виробництва напоїв, вирощування ягід, фруктів, овочів, горіхів) після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Перший аукціон відбувся у вересні 2022 року спільно з Благодійним фондом «Сильні та Вільні». Аукціон, проведений під час XII Форуму пивоварів, дистиляторів та вироників напоїв уже 9-й, який відбувається під час конференції медіагрупи «Технології та Інновації». Під час минулого аукціону, проведеного під час XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв у Львові, зібрали майже 82 тис. грн на підтримку військового підрозділу, в якому служить пивовар Сергій Ковтуненко.

Пам’ятаймо, що зараз як ніколи важливо допомагати нашим Збройним силам України, завдяки яким ми можемо працювати та жити своє життя. Донатьмо та наближаймо Перемогу! Маленьких донатів не буває!

Більше про результати XII Форуму пивоварів, дистиляторів та вироників напоїв читайте на сайті.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті