Український професійний конкурс INDEPENDENT CRAFT завершив свою роботу

 Український професійний конкурс INDEPENDENT CRAFT завершив свою роботу

Завершилася робота ювілейного п’ятого професійного конкурсу INDEPENDENT CRAFT, який організувала Асоціація крафтових дистилерів України. Церемонія нагородження переможців відбудеться під час форуму крафтових дистилерів України «Міцний крафт» 17–18 травня. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер події.

На конкурс INDEPENDENT CRAFT було подано рекордну кількість зразків – 205. За повідомленням Асоціації крафтових дистилерів України, якість зразків, які оцінювали на конкурсі, була високою.

– Дуже потужними були зразки віскі, фруктових та виноградних дистилятів. Чітко видно перспективні напої в категорії віскі, які можуть вразити споживачів, навіть тих, хто ставиться до українського віскі з упередженням та просто не вірить, що це можливо. Багато новинок було представлено в категорії фруктових напоїв. Також цікавими були напої на основі винограду, – йдеться в повідомленні.

Церемонія нагородження переможців відбудеться під час форуму крафтових дистилерів України «Міцний крафт». Форум відбудеться 17–18 травня в Києві, у Торгово-промисловій палаті.

Учасники форуму обговорять такі теми: легалізація малих виробників спиртових дистилятів; організація виробництва спиртових дистилятів; аналіз ринку крафтових міцних напоїв. Також у програмі – дегустація напоїв лауреатів конкурсу INDEPENDENT CRAFT.

Нагадаємо, що нещодавно, 18–19 квітня, у Києві відбувся XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, який організувала медіагрупа «Технології та Інновації», видавці професійного журналу «Напої. Технології та Інновації». Із результатами Форуму можна ознайомитися за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті