Про проєкт

ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

Вашій увазі пропонуємо спеціалізований науково-аналітичний B2B проєкт «Технології та Інновації»

Історія медіагрупи «Технології та Інновації» сягає корінням 2011 року. Саме тоді в Києві був виданий перший фаховий журнал «Напої. Технології та Інновації». Від того часу багато що змінилося: медіагрупа змінила локацію і працює в м. Рівне, хоча й для всієї України. Команда «Технологій та Інновацій» заснувала багато інших проєктів, разом із якими успішно розвивається й перший журнал «Напої. Технології та Інновації», який аж до сьогодні об’єднує виробників якісних напоїв та пропагує новітні технології їх виготовлення.

Засновники медіагрупи «Технології та Інновації» – Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК, почали розвивати низку інших журнальних спеціалізованих проєктів:

  • «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»;
  • «Горішник»;
  • «Ягідник»;
  • «Beer. Technologies and Innovations».

Кожного номера на сторінках цих видань публікується найновіша інформація, що стосується технологічного вдосконалення галузей садівництва, виноградарства, горіхівництва, ягідництва, виробництва напоїв та пивоваріння і популяризації якісної продукції.

Разом з тим, команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні спеціалістів на галузевих конференціях та форумах. Щороку медіагрупа «Технології та Інновації» організовує та проводить у різних містах України науково-практичні конференції та форуми:

  • «Від землі – до готового продукту»;
  • «Ягідництво і переробка: технології та інновації»;
  • Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів;
  • Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD.

Окрім того, у 2022 році запланована Міжнарожна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство» – проєкт медіагрупи «Технології та Інновації», який свого часу з великим успіхом проходив у м. Одеса. Попередньо, планується провести конференцію “Успішне виноградарство і виноробство” в Грузії, , Кахетинська долина, м. Телаві. Дата заходу буде уточнена додатково.

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» не збирається зупинятися на досягнутому, об’єднуючи навколо своїх численних проєктів успішних людей, які прагнуть розвитку свого бізнесу і особистого вдосконалення, і які націлені не тільки на власний успіх, а й на розвиток і благополуччя своєї країни.

Журнали мають зручний формат 200×290 мм, повнокольорові лакові
обкладинки, обсяг 80-112 сторінок, повнокольорові. Тиражі – 3- 6 тисяч екземплярів. Загальний тираж за рік – понад 60 тис. примірників. Мова – українська, англійська (вибірково).

Аудиторія:

• власники, керівники і головні спеціалісти виноградарських, садівничих, переробних підприємств, підприємств з виробництва напоїв, – як великих, так і середніх та малих;
• представники органів влади, які мають вплив на вищезгадані галузі і можливість сприяти їх розвитку;
• керівники і провідні фахівці підприємств суміжних галузей – виробники саджанців, обладнання, техніки, інструментів, тари і упаковки, препаратів для захисту рослин, добрив та ін.
• науковці провідних профільних наукових установ України і зарубіжних країн.

Розповсюдження журналів – це передплата для читачів в Україні і за кордоном, розповсюдження з метою реклами на галузевих конференціях, семінарах, виставках в Україні і за її межами, а також адресна і рекламна розсилка в паперовому і електронному вигляді для садівничих господарств і переробних підприємств та підприємств по виробництву напоїв. Адресно журнал доставляється категорійним менеджерам торгових мереж України і ближнього зарубіжжя.

Шановні панове! Ми реалізуємо проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для виноградарських і виноробних компаній, а також технологічних підприємств, що включають розміщення новин на порталі techdrinks.info, в соціальних мережах, у е-газеті, публікацію статей не рекламного характеру на порталі, розміщення банерів і оголошень. Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому
бізнесі!

Медіа-група «Технології та Інновації» готова допомагати вам у всіх
ваших починаннях!

З повагою,
Катерина Конєва, Надія Ящук,
засновники медіа-групи «Технології та Інновації».

До відома:

Назва, концепція, зміст і дизайн журналу «Напої. Технології та Інновації» є інтелектуальною власністю засновників і охороняється Законом «Про авторське право». За зміст рекламних оголошень редакція відповідальності не несе. Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів публікацій. Передрук тільки з дозволу редакції.

Засновники: Конєва К.В., Ящук Н.І.
Свідоцтво про реєстрацію:
серія КВ № 17376-6146Р від 21.01.2011.

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

1.Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
2.Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?
1.Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
2.Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
3.Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.