Пиво від виробників з різних куточків України дегустували учасники Форуму пивоварів 18 квітня

 Пиво від виробників з різних куточків України дегустували учасники Форуму пивоварів 18 квітня

XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбувся 18 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Наприкінці Форуму, у Beermaster Brewery & Pub, учасники заходу мали можливість продегустувати пиво виробників з різних куточків України. Яке саме пиво дегустували на Форумі – читайте далі.

Насамперед нагадаємо, що основна частина програми – виступи фахівців та виставка технологій і продукції – відбулися в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Після закінчення виступів та виставки всі учасники відвідали Beermaster Brewery & Pub, де продовжилася програма Форуму. Спочатку відбувся Благодійний аукціон товарів і послуг партнерів Форуму, мета якого була – зібрати кошти на потреби підрозділу спеціального призначення «Браво-2» у складі 58-ї ОМПБр, у якому служить Дмитро Самойлов із Kyiv Local Brewery. Спільними зусиллями вдалося зібрати 148 300 тис. грн.

Форум завершився дегустацією пива, яке привезли пивоварні-партнери заходу, дружньою вечерею та врученням пам’ятних дипломів від організаторів події.

Зокрема, пиво для дегустації надали такі пивоварні: HOTT’S, Litopys brewery, «Волинський Бровар», «Абінбев Ефес Україна», «Микулинецький бровар», «Нові Продукти Україна», Red Cat brewery, John Barleycorn, First Dnipro Brewery, Пивна ресторація «Три Слона», Heming Brewery, Hrew Brew, SHO Brewery, рівненський пивоварний завод «Рівень» та Пивна ресторація «КАНТ», Malle brewery, Litopys brewery, Gava, UnderWood Brewery, Gonzo Brewery, ПрАТ «Оболонь».

Дегустація відбулася в невимушеній атмосфері під час вечері. Професійна спільнота могла оцінити пиво своїх колег, поспілкуватися та поділитися своїм досвідом. Кожна пивоварня, яка надала пиво для дегустації, отримала диплом від організаторів Форуму.

До речі, під час вечері в Beermaster Brewery & Pub презентували «жіноче» пиво Stone Berliner, яке зварили жінки-пивоварки у рамках колаборації 8 березня на броварні Beermaster. Також кілька сортів для дегустації надала броварня Beermaster.

– Вся програма Форуму стала підтвердженням того, що український крафт розвивається і має велики перспективи. А українські компанії та виробники пива постійно вдосконалюються, впроваджуючи інноваційні рішення, які допомагають покращити якість пива та завоювати прихильність нових споживачів, – зазначила засновниця медіагрупи «Технології та Інновації», організатора Форуму, Катерина КОНЄВА.

Більше про те, як минув Форум, читайте на сайті за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті