Новий номер журналу «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно

 Новий номер журналу «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно

Новий номер журналу «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно. Журнал вкотре доводить, що українські виробники не перестають дивувати: навіть у складні воєнні часи вони виготовляють високоякісні вина, міцні напої, сидри, пиво… Про кращий передовий досвід виробництва напоїв читайте на сторінках нового журналу «Напої. Технології та Інновації», який от-от вийде друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Пиво. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно. Новий номер журналу можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» відкриває оглядова стаття про галузь українського виноградарства та виноробства з коментарями керівників відомих виноградно-виноробних господарств, а також технологічних компаній. Як переживають період воєнного стану українські виробники – читайте в новому журналі.

Про виноградарські та винні регіони України, стан і перспективи читайте в інтерв’ю з доктором сільськогосподарських наук, директором ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України Іриною Ковальовою. Так, коли ми говоримо про розвиток виноградарства та виноробства в Україні, то згадуємо традиційні регіони на півдні України, а також Закарпаття. Проте через кліматичні зміни межі цих регіонів можуть значно зміститися. Які регіони можуть бути перспективними для розвитку виноградарства та виноробства? Яка динаміка площ під виноградом зараз? Читайте в новому номері журналу.

На сторінках нового журналу – інтерв’ю з Наталією Благополучною, президентом Всеукраїнської Асоціації виноробів та сомельє, засновницею та викладачем першої в Україні школи сомельє «Майстер-Клас», організатором конкурсів сомельє, конкурсів та дегустацій українських вин від мікровиноробів. До речі, незабаром, 16 березня 2024 року, у Києві відбудеться VIІІ-й Всеукраїнський Дегустаційний Конкурс «Сорт і теруар. Мікровиноробство». Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу. Тому в інтерв’ю з Наталією Благополучною читайте і про історію цього конкурсу та найзначніші здобутки.

У новому номері журналу читачів чекають репортажі з відомих виноробень: Erika Winery (Закарпаття), Stoic Winery (колишня Prince Trubetskoi winery), «Винного дому Гігінеїшвілі» (Вінниччина). Також читачі дізнаються про особливості розвитку виноробної галузі в Польщі.

Термін «штучний інтелект» увірвався до нашого життя в багатьох напрямках діяльності на заміну людській праці. 44-й Конгрес Міжнародної організації винограду і вина (OIV) виділив напрямок розвитку та використання штучного інтелекту серед трендів наукових досліджень світових виноградарсько-виноробних країн. Як застосовують штучний інтелект у галузі виноградарства та виноробства? Про це в науковій статті розкажуть Мулюкіна Н. А., Ковальова І. А., Власов В. В., науковці ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» НААН України. 

У полі зору журналу – виробництво міцних напоїв. Зокрема, у репортажі на своє виробництво проведе засновник дистилерії «Файна Фляшка» Михайло Дробок (Закарпаття). «Файна Фляшка» – хоч і молодий бренд, але дуже перспективний та успішний, адже дистиляти здобувають багато нагород на відомих дегустаційних конкурсах. Про шлях до успіху читайте засновника дистилерії читайте в новому журналі.

І, традиційно, куди ж без інноваційних технологій. Зокрема, якісне обладнання для виробництва вина презентують компанії «Аргон Центр», Letina. Про інноваційні корки для напоїв розкажуть представники компанії Tapi. Про новітні технології у винорадарстві та виноробсті розкажуть фахівці компанії Lallеmand.

Будьте в курсі інновацій у галузі виробництва вина, дистилятів, сидрів тощо з журналом «Напої. Технології та Інновації». До слова, запрошуємо взяти участь у XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 18–19 квітня 2024 р. у Києві. Детальніше про форум читайте на сайті.

Новий номер журналу можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Зараз журнал почав виходити також у друкованому форматі. Тому триває передплатна кампанія журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» на 2024 рік.

Щоб передплатити журнал чи придбати новий випуск або номери за попередні роки, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті