Винний травень: Be Wine International Wine Show відбудеться 25–26 травня в Києві

 Винний травень: Be Wine International Wine Show відбудеться 25–26 травня в Києві

Масштабна подія у винному світі – Be Wine International Wine Show – відбудеться 25–26 травня в Києві. Захід об’єднає локальних та міжнародних виробників вина, імпортерів, сомельє, представників HoReCa та поціновувачів винної культури. Be Wine розвиває винну індустрію України з 2021 року.

Упродовж двох днів буде організовано понад 120 дегустацій, які будуть проведені у 5 залах. Працюватимуть зони Wine Zone, Food & Lounge Zone. Загалом відвідувачі події зможуть ознайомитися з понад 200 брендами вина. Подія збере на одному майданчику сомельє, кавістів, імпортерів, виробників вина, рестораторів та готельєрів.

– Відвідування Be Wine – це унікальна можливість зустріти всіх гравців ринку на одному майданчику, познайомитися з брендами та виробниками, отримати якісні знання про вино. Be Wine має на меті розвивати індустрію, підтримувати фахівців та надавати доступ до експертних знань, культивуючи обізнаність та свідомість у споживанні алкоголю, а також повагу до культури, історії і філософії вина. Запрошуємо вас пізнавати цей світ та розвивати винну індустрію разом! – зазначають організатори.

Організатори Be Wine, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, підтримують центр протезування та реабілітації Superhumans Center – частину прибутку від продажів квитків на Be Wine, а також 100% прибутку від всіх інтерактивів Be Wine передаються на підтримку Superhumans Center.

Читайте також:
Виноробня «Курінь» створює благодійний фонд для збереження виноградників
Виноградарські та винні регіони України: стан і перспективи

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті