Відомі винзаводи і малі виноробні України і Молдови вже зареєструвалися на конференцію «Успішне виноградарство і виноробство», – запрошуємо до участі й вас!

 Відомі винзаводи і малі виноробні України і Молдови вже зареєструвалися на конференцію «Успішне виноградарство і виноробство», – запрошуємо до участі й вас!

Реєстрація на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство», що відбудеться 3-4 березня в Одесі (смт Таїрове), нині в розпалі. На порядку денному – технологічне вдосконалення галузі, підвищення якості продукції та впровадження передового досвіду. Актуальність тематики конференції підтверджують відомі виноробні компанії з України, Молдови та Грузії, які вже зареєструвалися на захід.

Хто саме завітає на конференцію? Надаємо попередню інформацію про її учасників.

На конференцію завітають представники профільних асоціацій: Головного галузевого партнера конференції ГС «УКРСАДВИНПРОМ», Асоціації сомельє України, громадської організації «Всеукраїнська асоціація виробників продукції садівництва та виноградарства», Асоціації крафтових виноробів України та ін.

До участі зголосилися такі відомі українські виноробні компанії: АК  Коблево, Одеський коньячний завод «Шустов» (Головний партнер конференції з бізнес-туру), Wineidea, «Колоніст», «Бейкуш Вайнері», Suzon winery, Vinum Nostrum, Sergius Vinum, «Виноробне господарство князя П. М. Трубецького», Don Alejandro Winery, Narovylo, Bohdan`s winery, Vinoman Winery, Axis winery, Виноробня Григорія Кулініченко, «Виноробна станція», виноробня «Дрюківські вина», Виноробня Крістофа Лакарена, Сімейна винарня «Янчинські пагорби», ТМ «Виноград Одеса», ТОВ «Таїрове», NAROWYLO WINERY., ТОВ «АЛЬФА-ВІД», Сімейна «Виноробня Сливино», ТОВ  «Виноградна долина», «Перша Уманська винарня», ТОВ «АГРО-НАВІ», ТОВ «Престиж-Груп» (Головний виноробний партнер конференції), ТМ Чміль, ТОВ Фрукус ТІМ Одеський чорний, ТМ Старий Манвир, ТМ Бабчук Вайнері, ТОВ «СТЕЙКАГРО» та ін.

Також на конференцію зареєстровані компанії ВІН’С, ТМ My Wine by Eduard Gorodetskiy, ФГ «ТЕРРУАР», представники яких виступлять із доповідями перед учасниками конференції.

У списках зареєстрованих учасниківФГ «Джабурія» (Партнер конференції з бізнес-туру), ФГ «ТАТОВЕ ВИНО ВБ», ФГ «Виноградна садиба Онищуків» та ін.

На конференцію приїдуть представники міжнародної групи компаній Vinos de La Luz (Іспанія, Аргентина, Італія) і відомих молдовських компаній Purcari Wineries plc, ET CETERA WINE SRL, AMPELOS-PLUS SRL.

Читайте також: На конференции «Успешное виноградарство и виноделие» ожидается делегация виноградарей и виноделов из Молдовы

Презентація новітніх технологій, обмін досвідом, дегустація вин, насичені бізнес-тури – у програмі конференції, детальніше про яку ви можете почитати за посиланням: https://bit.ly/3IyjIwy

4 березня організатори конференції підготували бізнес-тур на угіддя ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» НААН України, ФГ «Джабурія», ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», Одеський коньячний завод «Шустов». Детальніше про бізнес-тур читайте за посиланням: https://bit.ly/3o36JuX

Читайте також: Меморандум про стратегії розвитку виноградарства і виноробства України підпишуть науковці інституту Таїрова та МінАПК у рамках винної конференції в Одесі

Умови участі в конференції:

Для виноробних та агрокомпаній:

Конференц-день + бізнес-тур – 2500 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1800 грн.

Для технологічних компаній:

Конференц-день + бізнес-тур –3000 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 2500 грн.

Науковцям – пільгові умови участі

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Головний Організаційний та Науковий партнер – ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»

Генеральний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»

Головний Виноробний партнер – ТОВ «Престиж-Груп»

Головний Галузевий партнер – ГС «УКРСАДВИНПРОМ»

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info

Партнери бізнес-туру – ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», ФГ «Джабурія», Одеський коньячний завод «Шустов».

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com,  «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

УВАГА!

Участь у конференції можлива лише за умови підтвердження повної вакцинації учасника електронним сертифікатом чи друкованим відповідником, або довідки про одужання після перенесеного COVID-19 за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години.

Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті