Безпеку пляшки під час транспортування гарантує інноваційне паковання від Київського картонно-паперового комбінату

 Безпеку пляшки під час транспортування гарантує інноваційне паковання від Київського картонно-паперового комбінату

На Київському картонно-паперовому комбінаті, що є частиною австрійського Pulp Mill Holding, розробили інноваційні пакувальні рішення, які дозволяють не тільки забезпечити успішну доставку крихкого вантажу до кінцевого споживача, але й надати останньому багато додаткових зручностей. Детальніше про це розповів заступник директора департаменту продажу картону та упаковки Київського картонно-паперового комбінату Андрій РЕБРО під час свого виступу на XII Форумі пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв. Захід, який організувала медіагрупа «Технології та Інновації» – видавець журналу «Напої. Технології та Інновації», відбувся 18–19 квітня в Києві.

Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження, затяжні повітряні тривоги у воєнний час і стрімкий розвиток електронних платіжних сервісів усе більше спонукають українців до покупок онлайн. За словами експертів, цього року кожна п’ята покупка буде здійснена саме в режимі онлайн.

– Тому дуже важливо, щоб покупець отримав товар вчасно, належної якості та головне – непошкодженим. Адже за умови продажу алкогольних товарів у режимі онлайн дуже часто трапляється, що під час доставки скляні пляшки розбиваються. І для того, щоб уберегти товар, компанії зазвичай пакують пляшки, які обмотують спеціальною захисною плівкою та ущільнюють папером, у звичайні картонні ящики, обмотуючи їх скотчем. Але такий метод пакування зовсім не гарантує, що пляшки не розіб’ються. Тому дуже важливо обрати спосіб пакування, який гарантуватиме для пляшок надійність та екологічність самої упаковки, а також мінімізуватиме витрати на матеріали, які використовуються, – наголосив Андрій Ребро. 

Тому, щоб вирішити це питання, «Київський картонно-паперовий комбінат» став першим підприємством в Україні, яке розпочало виробляти спеціальну тару для електронної комерції в промислових масштабах. Окремі пропозиції в сегменті паковання e-commerce вдало вирішують проблему транспортування напоїв у скляних пляшках. Нова лінія працює лише пів року, але виготовлена на ній продукція вже встигла здобути популярність.

– Так, наше підприємство розробило рішення для паковання пляшок із гофрокартонного матеріалу. Є чотири типи такого паковання для максимального захисту скляної тари: економ, стандарт і преміум та екстра, – розповів Андрій Ребро.

У варіанті економ транспортний ящик і вкладиш для 2 чи 3 пляшки виготовляються з міцного п’ятишарового гофрокартону, який створює надійний захист завдяки подвійній товщині гофрокартону стінок з усіх боків, а також потрійній товщині гофрокартону на дні та зверху упаковки. Захист пляшок досягається завдяки амортизаційним властивостям гофрокартону.

– Варіант паковання стандарт передбачає наявність вкладиша-капсули, який забезпечує амортизацію пляшок завдяки спеціальним виступам з усіх її боків. Цей вкладиш виготовляється з тришарового гофрокартону, а сам транспортний ящик залежно від кількості пляшок може виготовлятися з три- або п’ятишарового гофрокартону. Для запечатування гофроящика використовується клейова смужка PSA як на дні, так і зверху упаковки, що унеможливлює несанкціоноване відкриття, – наголосив заступник директора департаменту продажу картону та упаковки Київського картонно-паперового комбінату.

У варіанті преміум для 2, 4, 6 чи 8 пляшок вкладиш-капсула, який забезпечує амортизацію завдяки спеціальній формі, виготовляється з тришарового гофрокартону. І залежно від кількості пляшок, транспортний ящик виготовляється з три- або п’ятишарового матеріалу, а нижні та верхні клапани мають повне перекриття, що створює надійний захист із потрійної товщини гофрокартону.

Варіант екстразахисту передбачає транспортування від 1 до 12 пляшок і має два вкладиші, які забезпечують  амортизацію та фіксацію пляшок незалежно від їхньої форми. Транспортний ящик може бути виготовлений із три або п’ятишарового гофрокартону, а нижні та верхні клапани мають повне перекриття.

Загалом «Київський картонно-паперовий комбінат» співпрацює з багатьма компаніями, для яких створює надійне та якісне паковання для транспортування продукції. Серед них – «Нова пошта», «МАУДАУ», а невдовзі розпочнеться співпраця з компанією «Баядера». Крім того, підприємство презентувало свою продукцію на Форумі пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв минулоріч – восени 2023 року. І важливо, що деякі замовники вже встигли скористатися пропозиціями компанії. Серед них – засновник дистилерії «Файна Фляшка» із Закарпаття Михайло ДРОБОК:

– Ми користуємося продукцією Київського картонно-паперового комбінату, який розробив паковання для транспортування наших пляшок із дистилятами. Ця коробка гарантує збереження нашого товару при падінні з 2-метрової висоти. Ми розробили варіант для транспортування 1 та 2 пляшок із подвійним вкладишем-капсулою. Ми самостійно тестували цей варіант паковання, кидали коробку з напоєм 10 разів – і пляшка залишилася неушкодженою. Цією коробкою для транспортування задоволені не лише ми, але й наші клієнти, адже нам вдалося зменшити собівартість доставки.

Також продукцію Київського картонно-паперового комбінату найближчим часом планує використовувати і компанія з виготовлення сидрів «Пірнівська діжка», розповів директор підприємства Олег ГОЛОВІН:

– У мене колись був досить невдалий досвід використання картонних переносок для пляшок, які просто розвалювалися. Потім я спробував використовувати китайську картонну продукцію, і вона мене теж не влаштовувала. Проте завдяки співпраці з Київським картонно-паперовим комбінатом у мене нарешті з’явиться якісне паковання з логотипом нашої компанії у потрібній мені кількості. Їхня тара справді інноваційна та надійна, за що я дуже їм вдячний. Адже через те, що основний канал продажу нашої продукції – це сайт і доставка логістичними компаніями, раніше частина продукції, яку ми відправляли покупцям, все одно розбивалася. Тому паковання від Київського КПК, яке ми плануємо почати зараз використовувати, збереже нашу продукцію від ударів, завдяки чому споживач отримає її цілу та неушкоджену.

Довідки за телефоном: 067 505 3286

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті