Про журнал

Шановні партнери!

Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – це міжнародне спеціалізоване науково-аналітичне видання, рекомендоване фахівцям із виноградарства, виноробства, пивоваріння, виготовлення дистилятів, міцних напоїв, слабо- і безалкогольних, а також суміжних галузей промисловості в Україні та за кордоном.

Представлений конкретними прикладами передового досвіду компаній у галузі напоїв, містить інформацію про новітні технології, обладнання, допоміжні матеріали, що використовуються у виробництві напоїв у світі, а також про сучасні маркетингові прийоми.

Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – це введення в світ виробництва напоїв, де панують найсучасніші технології. Це – екскурс у творчість майстрів з великої букви і знайомство з кращими світовими зразками вин, коньяків, медових та плодово-ягідних напоїв. Це – акцент на високій якості продукції.

Водночас «Напої & Пиво. Технології та Інновації» орієнтований і на «просунутих» споживачів, спільно з якими розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі.

Мета видання. Поширюючи передовий досвід, інноваційні технології, сприяти підвищенню якості продукції виробників вин, пива, інших напоїв, тим самим розвивати український ринок напоїв і економіку України в цілому.

Слоган видання: Від землі – до бокалу, від саджанця – до полиці магазину

Виходить з 2011 року.

Тематичні рубрики:

  • Виноградарство
  • Виноробство
  • Пивоваріння
  • Виробництво напоїв (дистиляти, фруктово-ягідні, медові напої тощо)
  • Торгівля, маркетинг і експорт

Технічні характеристики журналу:
Формат – 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки
Обсяг – 80-100 сторінок, повнокольоровий
Періодичність – 4 рази на рік
Мова – українська, російська, англійська (вибірково)
Тираж – 6000 примірників

Розповсюдження:

В електронній версії, через передплату, адресну та рекламну доставку для компаній, що виробляють напої.

А також завдяки активній роботі представників видання на міжнародних торговельних виставках у Європі та світі, участі у тематичних конференціях, симпозіумах, семінарах та інших спеціалізованих заходах в Україні та за кордоном.

Тематичні міжнародні конференції, які організовує медіагрупа «Технології та Інновації», рік у рік збирають рекордну кількість відвідувачів. Учасники цих заходів – успішні в різних галузях бізнесмени – становлять потужну аудиторію читачів журналу.

З питань розміщення реклами у друкованих журналах і на порталі http://techdrinks.info/ звертайтесь:

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

1. Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
2. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?

1. Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.


2. Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.

3. Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.