
Шановні партнери!
Журнал «Напої. Технології та Інновації» – це міжнародне спеціалізоване науково-аналітичне видання, рекомендоване фахівцям із виноградарства, виноробства, виробництва інших напоїв, а також суміжних галузей промисловості в Україні, Молдові, Грузії, Азербайджані та інших країнах східної Європи.
Представлений конкретними прикладами передового досвіду компаній у галузі напоїв, містить інформацію про новітні технології, обладнання, допоміжні матеріали, що використовуються у виробництві напоїв у світі, а також про сучасні маркетингові прийоми.
Журнал «Напої. Технології та Інновації» – це введення в світ виробництва напоїв, де панують найсучасніші технології. Це – екскурс у творчість майстрів з великої букви і знайомство з кращими світовими зразками вин, коньяків, медових та плодово-ягідних напоїв. Це – акцент на високій якості продукції.
Водночас, «Напої. Технології та Інновації» орієнтований і на «просунутих» споживачів, спільно з якими розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі.
Мета видання: Рекламуючи вино як мистецтво, сприяти піднесенню сучасного виноробства, утвердженню України як виноробної країни.
Слоган видання: Від землі – до бокалу, від саджанця – до полиці магазину
Виходить з 2011 року.
Тематичні рубрики:
- Виноградарство
- Виноробство
- Пивоваріння
- Виробництво напоїв (дистиляти, фруктово-ягідні, медові напої тощо)
- Торгівля, маркетинг і експорт
Технічні характеристики журналу:
Формат – 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки
Обсяг – 80-100 сторінок, повнокольоровий
Періодичність – 4 рази на рік
Мова – українська, російська, англійська (вибірково)
Тираж – 6000 примірників
Розповсюдження:
В електронній версії, через передплату, адресну та рекламну доставку для компаній, що виробляють напої в Україні, Молдові, Грузії, Азербайджані та інших країнах східної Європи.
А також завдяки активній роботі представників видання на міжнародних торговельних виставках у Європі та світі, участі у тематичних конференціях, симпозіумах, семінарах та інших спеціалізованих заходах в Україні та за кордоном.
Тематичні міжнародні конференції, які організовує медіагрупа «Технології та Інновації», з року в рік збирають рекордну кількість відвідувачів. Учасники цих заходів – успішні в різних галузях бізнесмени – становлять потужну аудиторію читачів журналу.
З питань розміщення реклами у друкованих журналах і на порталі http://techdrinks.info/ звертайтесь:
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com
Правила звірки інтерв’ю
Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.
Для чого потрібна звірка?
1. Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові
людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка –
шанс виправити помилки.
2. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і,
відповідно, неправильно передав їх у тексті.
Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?
1. Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
2. Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він
допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
3. Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.
Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.