Як створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах, учасникам Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» розкажуть міжнародні експерти 14-15 грудня у Львові
08.11.2017

Місцем проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід. 14 грудня у Львові відбудеться надзвичайно насичений знаннями, успішним досвідом ягідників та переробників, новими технологіями та інноваційними підходами конференц-день. Головні теми - успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції. У програмі – виступи представників провідних європейських компаній, наукових інститутів, виробників засобів захисту та живлення, плодорозсадників, експертів ягідного ринку, а також майстер-класи з догляду за лохиною високорослою та іншими культурами.

В рамках конференції планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.

Традиційно організатор конференції - видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід. Відбудеться Дегустаційний конкурс напоїв у форматі «Народна дегустація», переможці якого будуть удостоєні почесних нагород. 

Програма конференції «Технології та інновації: Ягідництво та переробка» формується за принципом відбору найактуальніших тем, які допоможуть створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах.

Так, потужний блок експертів презентуватиме польський досвід ведення ягідного бізнесу, відомий у світі як найбільш прогресивний. Ефективний захист від хвороб та шкідників є одним із ключових умов для отримання якісного урожаю. Про те, як захистити свій ягідник, розповість провідний менеджер з фруктів та овочів компанії BAYER доктор Мирослав КОЖЕНЬОВСЬКИЙ.

Компанія Bayer, як один зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, виступить Головним Технологічним партнером конференції. Доктор КОЖЕНЬОВСЬКИЙ не лише представить готові комплексні рішення для захисту різних ягідних культур, але й зупиниться на антирезистентній стратегії захисту ягідників. В умовах обмеженої кількості зареєстрованих препаратів проти окремих шкідників (наприклад, павутинного і суничного кліща) важливо підібрати таку стратегію, яка буде дієвою протягом багатьох років.

Окремі виступи досвідчених експертів будуть присвячені особливостям вирощування конкретних ягідних культур. Відомий польський вчений, засновник гучного ягідного проекту Malinowe Factory доктор Павел КРАВЕЦ поділиться своїм інноваційним досвідом вирощування малини, на свіжий ринок і для переробки, презентує нові сорти та їх агрономію. 

Професор Інституту садівництва Лєшек Орліковський, Skirniewice (Польща), автор або співавтор близько 300 наукових публікацій та близько 700 статей про хвороби та шкідників рослин, голова секції біологічного контролю хвороб рослин та нових патогенних організмів, виступить на тему: «Хвороби та шкідники чорниці високорослої та жимолості, і як з ними боротися».

Відомий український експерт, кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора Інститута садівництва НААН України Олександр ЯРЕЩЕНКО зупиниться на особливостях вирощування найперспективніших нішевих культур: жимолості, аґрусу, порічки, ожини тощо.

Один з перших ягідних кооперативів України «Агровесна 2011» поділиться успішним досвідом роботи в кооперації. Кооператив зараз налічує 12 членів і 500 гектарів землі під суницею садовою, малиною, лохиною та смородиною.

В ході Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться круглий стіл від Генерального Юридичного партнера «Сертифікація ягідного виробництва. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок».

На другий день конференції, 15 грудня, відбудеться бізнес-тур в м. Долина (Івано-Франківська обл.), до сертифікованого розплідника in-vitro саджанців чорниці високорослої (лохини) «Долина Агро», і на лохинову плантацію Віктора ДИТИНКО, де пройде майстер-клас із зимової обрізки лохини від відомого білоруського ягідника Олександра БЕРЕЗІНА (ФГ «Берклі»). 

До участі в конференції долучаться й інші експерти з вирощування, переробки та збуту ягід. Учасники конференції дізнаються про тенденції ринку, особливості збуту ягід, сертифікацію ягідного виробництва, створення та захист бренду. Реєстрація для участі в конференції триває!

Конференція відбудеться за сприяння Міністерства аграрної політики і продовольства України, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Закарпатської державних адміністрацій. Підтримку конференції надають ГС «Укрсадпром» і Гільдія медоварів України.

Генеральний Технологічний партнер – BAYER

Головний Ягідний партнер – «Кооператив «Агровесна»

Головний Діловий партнер – «Долина Агро»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнеры».

Науковий патронат конференції здійснює Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України.

Головний Інформаційний партнер - журнал «Ягодник» (Україна+Польща)

Генеральний Медіа-партнер – журнал Jagodnik (Польща)

Информаційний партнер – портал «Шувар Info»

Для партнерів та учасників конференції, звертатися за тел.:
+38 096 994 38 77 - Вікторія Ковтунович;
+38 050 823 38 69 - Ольга Казазаєва;
+38 068 424 21 80 - Марина Радчик;
+38 063 056 47 88 - Надія Рачковська.

Більше інформації про подію: forum.techdrinks.info

 Календарь событий
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТЬ ЖУРНАЛ
наверх