Wine&Spirits Show 2024: програма заходів виставки вина і міцних напоїв

 Wine&Spirits Show 2024: програма заходів виставки вина і міцних напоїв

2627 квітня 2024 в київському Гольф-Центрі на Оболоні відбудеться Wine&Spirits Show, що фокусуватиметься насамперед на сегменті HoReCa та закупівель для готельно-ресторанного сектору. Виставка презентує більше ніж 50 учасників, серед яких великі, середні та малі виноробні з усіх регіонів України, кілька закордонних виноробень, компанії-імпортери, а також українські виробники упаковки, етикетки й іншої продукції, що є необхідною для винно-алкогольної індустрії. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер заходу.

На виставці будуть широко представлені виробники міцних напоїв. Серед них є уже відомі українському споживачу і нові імена. Український міцний крафт вражає якістю й різноманіттям! Саме тому організатори запланували окрему барну зону, де професійні бармени готуватимуть авторські коктейлі на базі українських продуктів. Всі кошти від продажу цих коктейлів буде передано на підтримку ЗСУ.

Програма заходів

Дегустаційний конкурс 26.04.

Важливою подією весняного шоу стане черговий дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Найкращі сомельє та експерти України дегустуватимуть та оцінюватимуть нові релізи українського ринку.

Wine&Spirits Conference 26.04.

Під час конференції відомі українські експерти розповідатимуть, які пропозиції існують на українському ринку, як створити унікальну карту вина й алкоголю, що базуватиметься саме на українських продуктах, як закохати в них українського споживача, як масштабувати свій бізнес та забезпечити його релокацію в умовах війни.

Програма конференції:

11:00–12:00

Ольга Насонова, директорка Аналітичного центру «Ресторани України», співзасновниця НРАУ, засновниця Nasonova consulting.

«Як живе українська ХоРеКа під час війни. Аналітика ринку за останні 2 роки. Робота в умовах війни. Актуальні практики менеджменту».

12:00–13:00

Олексій Камардін, власник ресторана Bassano, Єгор Логвиновський, співвласник коктейльного бару LUNCA, Артем Яценко, співвласник ресторанів Marevo та Late Breakfast Club Wine&Pizza.

Воркшоп «Сценарії релокації в ресторанному бізнесі. Аналіз гастрономічного ландшафту регіонів під час війни».

13:00–14:00

Оксана Аккерман, засновниця PR buro ACKERMANN.

«Бренд-маркетинг: Як завоювати любов своїх клієнтів».

14:00–14:45

Перерва, спілкування з учасниками виставки Wine&Spirits Trade Show.

14:45–16:00 Світлана Цибак, Олег Кравченко, Євгенія Ніколайчук, Сергій Клімов.

Воркшоп із формування української винної карти та лояльності споживачів.

16:15–17:00 Олег Кравченко, шеф-сомельє і засновник Win Bar; Олександр Меєр, володар нагороди за найкращу винну карту від WineSpectator та Top Italian Restaurants by Gambero Rosso; Дмитро Саприкін, бренд-сомельє First Line Group, володар нагороди за найкращу винну карту Top Italian Restaurants by Gambero Rosso 2021.

«Вина світу: як створити винну карту, що варта нагород» Дискусійна панель.

Також під час конференції відбудеться нагородження Премії за найкращу українську карту вин Wine&Spirits Restaurant Awards, Нагородження Top Italian Restaurants by Gambero Rosso та наприкінці конференції – Нагородження переможців Дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards.

Для відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи незважаючи на виклики війни» потрібен квиток PRO, котрий також надає доступ до експозони та майстер-класів протягом обох днів Wine&Spirits Show 2024 два дні –  26 і 27 квітня.

Вартість квитка – 900 грн.

Придбати квиток можна тут зі спеціальною знижкою у 30% для наших читачів і підписників NT30. Під час оформлення квитку введіть промо код.

Wine&Spirits Academy 26 і 27 квітня

Під час виставки відбудеться серія майстер-класів від найкращих українських експертів з міжнародним досвідом, плюс дегустації вин та алкогольних напоїв. У дегустаціях учасники й партнери Wine&Spirits Show презентують нові релізи, а також – вина й напої, котрі ще не представлені на українському ринку.

Участь у майстер-класах безкоштовна (можлива лише за наявності вхідного квитка на Wine&Spirits Show 2024). Попередня реєстрація обовʼязкова – кількість місць обмежена.

Повна програма Wine&Spirits Academy тут: ws.events/program

Wine&Golf турнір 27.04 15:00

Wine&Golf турнір, що відбудеться на Wine&Spirits Trade Show 27 квітня, – це чудова можливість не лише навчитися грати в гольф, але й взяти участь у змаганні, що пройде прямо під час виставки, та виграти призи.

Перш ніж розпочати змагання, всі учасники пройдуть інструктаж від професійного тренера з гольфу та зможуть потренуватись і відпрацювати удари на драйвер-рейнджі. Потім відбудуться змагання.

Призовий фонд турніру – 3 сертифікати до гольф-академії від Гольф Центра – тим, хто зробить найточніші удари; також переможці турніру отримають сети з вин-переможців дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards.

Вартість участі у Wine&Golf турнірі  — 400 грн. (вартість включає інструктаж, тренування й турнір, а також оренду обладнання).

Важливо! Участь у турнірі можлива лише за наявності вхідного квитка на Wine&Spirits Trade Show 2024.

Придбати квиток можна тут зі спеціальною знижкою у 30% для наших читачів і підписників NT30. Під час оформлення квитку введіть промо код.

З детальною програмою Wine&Spirits Trade Show можна ознайомитись на сайті ws.events.

Адреса: Obolon Event Hall | Kyiv Golf Center, Київ, Оболонська набережна, 20А.

Квитки:
Стандартний вхідний квиток:
1 день – 300 грн.
2 дні – 500 грн.

PRO: вхідний квиток + відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи, незважаючи на виклики війни» та майстер-класів – 900 грн.

Для тих, хто прагне отримати максимум користі від Wine&Spirits Show, пропонуємо квиток PRO All inclusive, що включає:

  • відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи незважаючи на виклики війни» з доступом до експозони та майстер-класів – 26 і 27 квітня (два дні);
  • участь у Wine&Golf турнірі;
  • індивідуальний брендований винний келих у подарунок.

Вартість квитка PRO All inclusive – 1300 грн.

Придбати квиток можна тут зі спеціальною знижкою у 30% для наших читачів і підписників NT30. Під час оформлення квитку введіть промокод.

Графік роботи виставки:
26 квітня 2024 з 12.00 до 20.00
27 квітня 2024 з 11.00 до 19.00

Умови роботи під час повітряної тривоги: у разі повітряної тривоги усі учасники та відвідувачі евакуюються в укриття на цокольному поверсі Event Hall Obolon.

Читайте також:
XII Форум пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв: український крафт має силу!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті