Тарас Висоцький розповів, коли розподілятимуть державну допомогу фермерам
05.12.2019

Питання визначення конкретних програм і обсягів державної допомоги сільгоспвиробникам Мінекономіки має обговорити спільно з галузевими асоціаціями. Остаточні рішення прийматимуться на початку нового року, а наразі в аграріїв є можливість вносити свої пропозиції. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Проводячи в країні агрополітичні форуми, що стосуються земельної реформи, Мінекономіки моніторить гострі питання, які найбільше турбують аграріїв. Одне з них – державна підтримка фермерів.

«Рішення щодо конкретних програм і об’ємів державної допомоги будуть ухвалюватися після нового року. Зараз є можливість надавати свої пропозиції. Буде спільне обговорення з галузевими асоціаціями і потім спільно ми будемо їх реалізовувати», – наголосив Тарас Висоцький.

Заступник міністра підкреслив, що додатковим ресурсом для фермерів стане фонд гарантування кредитів. Інструмент розрахований на малих підприємців, які «не мають історії співпраці з банками» та можливості дати заставу для надання кредиту.

Тарас Висоцький нагадав, що уряд планує встановити вартість кредиту для агровиробників та територіальних громад у розмірі 3–5%.КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх