Садівничий бізнес «під ключ» з EFT Group
13.11.2018

Майбутньому садівникові варто відразу визначитися: сад для нього – це хобі або ж бізнес. Плануючи створення прибуткового в майбутньому підприємства, потрібно розуміти, що сучасний промисловий сад – це серйозні та довгострокові інвестиції. Отже, без створення правильного проекту саду і вибору надійного постачальника техніки й технологій не обійтися.

Таким партнером, що супроводжуватиме садовода на шляху до успіху, стане EFT Group – офіційний імпортер провідних європейських виробників обладнання, технологій та посадкового матеріалу для садівництва і виноградарства, ягідництва і розсадництва. Завдяки досвідові та співробітництву з перевіреними брендами EFT Group забезпечує весь технологічний процес: від закладки саду – до збору врожаю, його зберігання й переробки.

Проект саду, ягідника і виноградника «під ключ» створюється фахівцями EFT Group з урахуванням індивідуальних особливостей і вимог замовника, вимог ринку до готової продукції, смакових переваг місцевого населення, собівартості готової продукції. Сьогодні портфель компанії включає широкий асортимент продуктів в таких напрямках:

• КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ЗАКЛАДКИ САДУ, ЯГІДНИКА НА ШПАЛЕРІ
Bertol Reinhold – італійський виробник, що вже 20 років забезпечує садоводів і виноградарів Європи якісними дротом, тросом й іншими комплектуючими для шпалери, протиградовими сітками. Також компанія пропонує монтаж шпалерних систем і протиградових конструкцій «під ключ».

• ЕЛІТНІ САДЖАНЦІ
Німецький розплідник Feno GmbH займається просуванням і розвитком нових сортів фруктів уже близько 20 років. При виробництві саджанців компанія враховує сучасні правила і положення, що регулюють розплідники, нові розробки в галузі охорони різноманітності й товарних знаків.

• ТЕХНІКА ДЛЯ САДІВ І ЯГІДНИКІВ
Серед пропозицій EFT Group – техніка для формування борозни, прополювання, розгладження землі, локалізованого внесення добрив, підрізування кореневої системи, обробки міжрядь, подрібнювачі, косарки, обприскувачі від компаній Calderoni, AEDES, DITTA-SERIA, Lochmann.
Італійська сімейна компанія Calderoni з 1975 року створює та удосконалює машини, використовуючи новаторські рішення в садівництві, завдяки безцінному досвіду роботи засновників у сільськогосподарському секторі.


AEDES Costruzioni SRL пропонує інноваційні ідеї та машини для надійної механізації садів і виноградників. Італійська компанія заснована в 1940-х роках, відтоді підтримує тісний контакт із фермерами. Сервіс також включає ремонт машин і запасні частини.
Компанія DITTA-SERIA пра цює на ринку Польщі з 1992 року, сьогодні виробництво садових машин і техніки є одним із пріоритетних напрямків її розвитку. Із 2000 року випускаються різноманітні сталеві конструкції.
Причіпні садові обприскувачі італійської компанії Lochmann зарекомендували себе на території України ще з 2007 року. Сенс розробки полягає у правильному балансі між розміром краплі і потоком повітря, а також використанні спеціальних бічних дефлекторів, які відсікають повітря, перешкоджаючи зміщенню суміші в бік житлових будівель. Переваги обприскувачів – це простота конструкції, низький рівень шуму, латунний насос із ресурсом понад 20 років.

• РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ РОСЛИН: НОВИНКИ 2018 І 2019 РОКІВ
Щоб пропонувати клієнтам кращі рішення, EFT Group розширює пропозицію продуктами тільки перевірених світових і вітчизняних заводів. Із 2018 року компанія вводить у своє портфоліо стимулятори росту бельгійського виробника Globachem, без яких важко виростити плоди відповідного розміру та якості: GIBB Plus та Globaryll 100. Ці продукти широко використовуються при вирощуванні яблунь та груш.
GIBB Plus – препарат на основі гіберелінової кислоти, що протидіє впливу нічним заморозкам та покращує зовнішній вигляд плодів. Globaryll 100 – це висококонцентрований продукт, що містить 100 г/л 6-бензиладеніну. Препарат допомагає провести таку невід’ємну операцію, як прорідження зав’язі. Також Globaryll 100 покращує поділ клітин, чим збільшує розмір плодів.
У 2019 році компанія EFT Group планує зареєструвати препарат GIBB 3 – регулятор росту рослин на основі 10% гіберелінової кислоти (GA 3). Він допоможе садоводам вирощувати кісточкові культури, виноград та ягідні культури кращої якості.
Завдання компанії – знайти рішення для тих питань чи проблем, що виникають на шляху садівничих господарств у нашій країні. Тому наступний крок – упровадження препарату Атілла для боротьби із медяницею на груші, що користується великою популярністю та продемонстрував гарну результативність у Європі.

• ЗАХИСТ САДУ ТА ЯГІДНИКА ВІД ГРАДУ І ЗАМОРОЗКІВ
Inopower – система управління градом італійського виробництва, допрацьована і вдосконалена садівником Марніксом Ван Праєтом. Принцип дії заснований на використанні протиградової гармати, що кожних п`ять секунд спрямовує у верхні шари атмосфери іонізуючі ударні хвилі. В результаті град падає на землю у вигляді дощу або мокрого снігу. Inopower захищає від граду 80-90 гектарів площі. Це обґрунтовані інвестиції для культивування дороговартісних рослин.
Удосконалена система потужніша, працює з 12 В-ними сонячними панелями, запускається за допомогою радіосигналу або GSM. Електроніка вбудована в гумовий блок для запобігання окислення і потрапляння вологи.

• КРАПЛИННЕ ЗРОШЕННЯ
У 2016 році EFT GROUP відкрила новий напрямок ПрофПолив – автоматизація іригаційних систем крапельного поливу. Таке рішення було прийнято для задоволення потреб клієнтів та, насамперед, для уникнення помилок непрофесіоналів на початкових етапах. Компанія пропонує садівникам рішення «під ключ», що дозволить бізнесу рости та розширюватися.

• ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СОКІВ ПРЯМОГО ВІДЖИМУ, СИДРУ, ПЮРЕ І ДЖЕМІВ
Kreuzmayr GmbH спеціалізується на наданні комплексної технології для виробництва натуральних соків прямого віджиму для малого, середнього і великого бізнесу. Це обладнання для завантаження продукції, мийка, обладнання для віджиму, пастеризації та розливу. Лінії можуть бути легко змінені й розширені для виробництва соку з різних фруктів, а також вина, сидру, оцту.
Враховуючи усі перераховані напрямки, варто резюмувати: EFT Group має досвід та можливість допомагати садоводам на кожному етапі: як закладання саду, так і вирощування. Компанія готова запропонувати проект саду від добору ділянки, саджанців, монтування шпалери та захисту – до консультативного супроводу на всіх етапах вирощування.

«Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» №5 (13) 2018.КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх