Революція у вирощуванні абрикоса за остані 20-30 років
06.07.2019

У 1990-х вирощування абрикоса у Європі мало ряд лімітуючих факторів. Один із них – короткий період плодоношення (до 3-4 тижнів). Інший – територіальний, коли через обмежений вибір сортів абрикос вирощували лише у Середземноморському регіоні, а іноді сорт був настільки локальним, що вже за 50 км на південь не давав хороших результатів (наприклад, такі сорти, як Бержерон, Руж дю Руссійон, Оранж де Прованс та інші). Ці фактори, а також періодичність плодоношення не дозволяли досягти високої урожайності.

Завдяки новим методам генетики за останні 20-30 років селекціонерам вдалося створити багато нових сортів, що дозволило продовжити період збору врожаю, розширити області вирощування від півдня Іспанії, Франції,
Італії, Греції до Великобританії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Словаччини, а також уникнути періодичності плодоношення та підвищити врожайність.

Детальніше про те, що пропонує Тьєрі КРОЗЕ, ТОВ «Фруктовий Проект» читайте у свіжому випуску журналу "Садівництво і Виноградарство. Т.І", поспішіть оформити передплату ТУТ.

428

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх