Літня груша: товар, якого потребує ринок. Історія експерименту та технологія вирощування
08.09.2020

З початком активного розвитку ринку плодово-ягідної продукції та збільшенням площ під молодими плантаціями ягідних культур (лохина, малина, суниця, ожина, смородина та інші) виникає потреба у пошуку нішевих культур, які можуть конкурувати за ціною та якістю плодів у періоди міжсезоння.

Основним завданням господарства був пошук культур, які мають невелику частку на ринку, вже відомі на ньому та відповідають технологічним можливостям вирощування в умовах півдня Черкащини. Тому розглядалися малопоширені ягідні культури– обліпиха та жимолость. Але несформований ринок і ризики реалізації продукції відштовхнули від ідеї закладання нових ягідних плантацій. У результаті, після пошуків ми вирішили закласти грушевий сад із сортом надраннього терміну дозрівання (кінець червня – початок липня).

Оскільки в цей час завершується реалізація плодів груші довгого зберігання (з холодильників із регульованим газовим середовищем), а свіжа груша з’являється на ринку з другої половини липня, то в обраний нами період ринок мінімально насичений цими плодами.

Продовженея статті шукайте у журналі "Садівництво і Виноградарство.ТІ" №3 (22)

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21

Або зв`язатися з менеджером за тел:

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.comЛариса Товкач, тел.+38 0979689516,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682, reklama.nti@ukr.netЧитайте також:

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх