Крайній у 2019-му: вийшов з друку новий журнал
17.12.2019

Зимові навіювання, або ж Про нові шанси... розповідатимуть у свіжому випуску експерти у галузях садівництва та виноградарства. Тож поки дрімають сади та виноградники, набираючись сил напередодні нового цвітіння та плодоношення, ви можете поповнити свій багаж знань, дізнатись про нові ринки збуту та можливості переробки свого прийдешнього врожаю.

Тож у свіжому випуску журналу ми поговоримо про перспективи вітчизняного яблучного бізнесу в орієнтації на експорт зі спеціалістами "Макосаду"

Ми прагнемо, щоб Ваша робота на полях давала найкращий результат. Саме тому - продукти з доданою вартістю - ще одна тема для обговорення у цьому випуску. Провідні українські господарства розкажуть читачам про правильну сушку продкту та її потенціал на ринку!

Не оминемо стороною рубрику про захист рослин - тут є кілька інтерв`ю з працюючими порадами від практиків та виробників перевірених добрив.

Поговоримо й про кісточкові - порівняємо як дбають про 130 га українського вишневого саду на Донеччині та про аналогічні сади у Франції.

А ще - розглянемо приклади успішного вирощування фундука, горіха та... фісташок!

ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗІ ЗМІСТОМ ЖУРНАЛУ МОЖНА ТУТ

Пам`ятайте, інновації та знання – важливі. Саме вони рухають нашу сферу вперед і розвивають економіку України, адже ми входимо в ТОП-країн світових експортерів сільгосппродукції. Ми, редакція журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», додамо вам матеріалів для роздумів і практик для втілення. А як їх застосовувати – вирішувати вам.

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зконтактувати з менеджером за тел:
+38 063 056 47 88, +38 068 568 66 58, +38 096 491 66 92
або надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.infoІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх