«Давгал Агро»: садівничий бізнес потребує знань і скрупульозності
04.12.2020

У фермерському господарстві «Давгал Агро» переконані, що вдалий сад і смачний урожай – це синергія віри у власні сили, постійної роботи поряд з людьми та грамотного ставлення до кожного етапу вирощування й догляду за рослинами. Хто може розповісти про успішне фермерське господарство краще, ніж той, хто вже понад 20 років працює з культурами без вихідних і відпусток? Звісно, лише той господар, котрий щоденно працює в полі поряд зі своїми працівниками й власним прикладом показує, як треба любити та обробляти землю.

ВИБІР СОРТУ: ВАЖЛИВО ПЕРЕВІРИТИ КОМПАНІЮ

Сьогодні ФГ «Давгал Агро» – це понад 50 га фруктових насаджень і більше 20 га ягідних. Спеціалісти господарства постійно впроваджують кращі українські технології садівництва та догляду за рослинами, адже хочуть отримувати найкращий якісний врожай.

– Наше господарство працює вже понад 20 років. Вирощуємо ми фрукти, овочі та ягоди – так цікавіше працювати, – усміхаючись розповідає співзасновник підприємства Левон БАБАЯН. – Якщо говорити про сорти, то, приміром, персики ми вирощуємо Ред Хевен і Посол Миру (середньостиглі літні сорти). Черешню обрали сортів Валерій Чкалов і Казка (ранньостиглі), а також Мелітопольська крупноплідна (пізньостиглий). Сливи, зокрема сорт Стенлей, вирощуємо для переробки на чорнослив. Щодо суниці, то культивуємо лише ягоду сорту Джолі. Сортовий склад ми вибирали, адаптуючись під ринок, хоча за ним складно ввігнатися, –
додає співвласник господарства. Саджанці для закладки інтенсивного саду в фермерському господарстві обрали більшою мірою вітчизняних районованих сортів, які закупили ще у Криму. А сливу привезли аж з Вірменії.

Утім, вже на перших етапах закладки саду власникам довелося пошкодувати про таке рішення.

– На жаль, ми купили частину садивного матеріалу у не зовсім чесних і відповідальних людей, адже хотіли трошки зекономити. За це поплатилися частиною врожаю. Але не помиляється той, хто нічого не робить, і тепер ми ретельно перевіряємо кожного партнера для співпраці. Головне для саду – розумний і комплексний підхід у догляді за деревами. Адже в різних умовах не завжди однаково спрацьовує одна і та ж рекомендація, – резюмує спеціаліст.

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

355

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх