АЙВА ЯПОНСЬКА, АБО ХЕНОМЕЛЕС – нова харчова, лікарська рослина
26.03.2021

Поповнення асортименту лікарських засобів новими препаратами рослинного походження було і залишається однією з важливих проблем сучасної фармації. Пошук перспективних рослин серед представників аборигенної та інтродукованої флори є актуальним завданням.

Важко знайти рослину, відому як декоративну понад 400 років і мало вивчену як плодову. Йдеться про айву японську, або, як її звуть ботаніки, хеномелес (Chaenomeles L.). У східній медицині (Китай, Корея, Японія, В’єтнам) плоди хеномелесу здавна використовуються для лікування артриту, дизентерії, диспепсії, лихоманки, холери.

Антимікробну їхню активність проти Escherichia coli підтвердили в експерименті вчені Тайванського університету. Фармакологічна дія плодів хеномелесу пов’язана з особливостями хімічного складу. За вмістом аскорбінової кислоти, пектину і рутину плоди хеномелесу займають одне з чільних місць серед плодово-ягідних культур. Значний вміст тритерпенових сполук (урсолова кислота і її похідні, олеанолова, торментілова, мазулінова кислоти), сесквітерпеноїди і гідроксикоричні кислоти мають протизапальний та імунотропний ефект. У східній медицині використовують також квітки і молоді пагони хеномелесу. Плоди Ch. speciosa і Ch. cathayensis, можливо, і Ch. thibetica дуже давно використовуються в Китаї з лікувальною метою.

Інтродукований в Європу 1796 року, хеномелес завоював шанувальників серед селекціонерів у багатьох країнах незвичайною декоративністю. Як плодову рослину його інтенсивно стали вивчати в останні 30–40 років. Цікаво, що в Україні він був оцінений як плодова рослина ще у 1913 році Н. Ф. Кащенком, відомим українським вченим, інтродуктором і селекціонером. Щорічне рясне плодоношення, скороплідність, врожайність, високий вміст біологічно активних речовин, високі фітонцидні властивості, лежкість плодів (упродовж усієї зими), прості способи розмноження, широкий культигенний ареал (поширення в культурі) завдяки невибагливості й високій піддатливості до умов вирощування, надзвичайно високі декоративні якості рослин під час цвітіння – ось основні характеристики хеномелесу – перспективної плодової та декоративної рослини.

Завдяки високому вмісту пектинових речовин, що володіють властивістю утворювати желе за наявності цукрів і кислот, плоди хеномелесу японського – цінна сировина в харчовій промисловості для отримання високоякісного чистого пектину, приготування джемів, конфітюру і начинок для цукерок.

Плоди хеномелесу – хороше джерело для отримання яблучної і лимонної кислот, а також для виробництва охолоджуючих напоїв, екстрактів, які довго зберігаються, для поліпшення смакових властивостей і якості виробів з інших фруктів. Високий вміст у соку органічних кислот, вітаміну С і фенольних сполук з високими антиоксидантними властивостями, відмінний аромат, велика кількість харчових волокон характеризують плоди хеномелесу як цінну сировину для промислової переробки. Із плодів хеномелесу отримують соки, вина, пюре, пектини, сиропи, ароматичні екстракти, лікери, газовані безалкогольні напої, мармелад, цукерки.

Світлана КЛИМЕНКО, доктор біологічних наук, професор, завідувачка відділу акліматизації
плодових рослин Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

 

 

516

КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх