SIMEI 2019: понад 33 тисячі учасників та виноробство без кордонів
02.12.2019

28 виставка напоїв у Мілані SIMEI 2019 завершила свою роботу. Ця подія збирає провідних виробників виноробного обладнання й не лише.

Ернесто Аббона (голова UIV) каже, що організатори заходу отримали чимале задоволення від підготовки до такої масштабної події у галузі виноробства.

"28  витсавка вчергове довела, що SIMEI - це виставка, яка продовжує рости і поліпшуватися. В цьому році виставка була особливо успішною з точки зору її міжнародного характеру: до нас завітало чимало відомих спікерів, ми провели семінари, дискусії, розширили базу відвідувачів.  За 4 дні виставку відвідали понад 33 тисяі гостей - це рекорд", - підсумовує Ернесто Аббона. 

На виставці SIMEI представлені одночасно всі типи машин і устаткування для енології, виробництва, розливу в пляшки і упаковки самих різних напоїв (вино, пиво, мінеральна вода, газовані напої, соки, алкогольні напої, дистиляти з винограду, спирт, оцет і рослинне масло). Захід пропонує комплексну панораму високого технологічного рівня промисловості, починаючи з переробки винограду на вино (надходження винограду, вижимання соку, контрольоване бродіння, зціджування, переливання, фільтрація, витримування, і т.д.), і представляє для кожної фази переробки велику гаму різних технічних рішень, які можуть бути адаптовані до специфічних вимог виробників.

Детальний репортаж з виставки з коментарями, прогнозами та враженнями ми опублікуємо вже у найближчому номері журналу "Напої.ТІ", а поки що публікуємо ФОТО з події.

 КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх