5 років офіційної гарантії на контейнер для яблук: компанія Europlast анонсувала випуск революційної тари для садівництва
17.09.2019

Австрійська компанія Europlast – одне з провідних підприємств у галузі переробки пластмаси в Європі. Завдяки своїм передовим технологіям та ноу-хау вже понад 20 років спеціалісти компанії створюють легкі та міцні вироби, що витримують найважчі умови використання: ящики для сільськогосподарських застосувань, промислову тару різних габаритів (зокрема надвеликих розмірів), а також палети і контейнери для ТПВ. Детальніше про інноваційну упаковку для зберігання яблук у сховищах ми дізналися від Маріуса ГЕТЕ – генерального директора Europlast (Румунія).

Новаторські ідеї відомої австрійської компанії дозволяють оптимально транспортувати та зберігати товари. За допомогою інноваційних технологій Europlast виготовляє пластмасові вироби, проходячи повний цикл виробництва: від створення високотехнологічних проектів – до переробки на власному заводі.

«У компанії Europlast для виготовлення будь-якої продукції ніколи не використовують перероблений продукт. Ми працюємо лише з первинною сировиною, адже розуміємо, що в подальшому її застосовуватимуть у харчовій промисловості. Вироби Europlast виготовляються переважно з первинного поліетилену високої щільності низького тиску (HDPE), а також з інших полімерів (LDPE, MDPE, PP homo, PP Copo, PS, ABS, PA). Товар має високу міцність і стійкість до широкого діапазону температур (від -40°C до 50°C). До того ж поліетилен HDPE стійкий до практично всіх полярних розчинників, кислот, води, спиртів, олій, бензину та ін. Цей матеріал схвалений для виробництва упаковок у харчовій та фармацевтичній промисловості, є екологічно чистим, оскільки підлягає вторинній переробці, при спаленні не виділяє залишків чи токсинів», – розповідає Маріус Гете.

Крім якості та інноваційності своєї продукції, компанія Europlast також приділяє увагу її дизайну і, зокрема, виготовляє ящики широкого спектру кольорів: зелені, жовті, сині, світло-сірі, білі, коричневі. За бажанням клієнтів можна доповнити цю кольорову гаму, персоналізувати тару логотипом чи серійною нумерацією.

Для виготовлення виробів із пластмаси Europlast використовує процес лиття під тиском. Завдяки легким конструкціям продукція цієї відомої австрійської компанії відповідає сучасним вимогам транспортування та зберігання товарів. Виробничий парк Europlast в Австрії складається з 11 ливарних систем (термопластавтоматів із посиленням змикання від 200 до 4500 тонн) таких фірм, як Engel, Kraus Maffal та ін., що дозволяє виробляти деталі вагою від 10 до 50 кг, переробляючи при цьому до 20 000 тонн матеріалу на рік.

«Уся продукція, яку виготовляємо для застосування у харчовій промисловості, сертифікована, безпечна та надзвичайно міцна. Для агробізнесу, зокрема для фермерів, пропонуємо пластикові контейнери, термін експлуатації яких становить понад 20 років. Їх можна використовувати як для транспортування продукції, так і для зберігання в цехах заморозки, адже ця тара водонепроникна та стійка до зовнішніх подразників», – зауважує експерт.

Крім того, Маріус Гете зазначає, що на такі контейнери компанія дає 5 років гарантії, і, наголошує, що пластик стане відмінною альтернативою аналогічним дерев’яним конструкціям.

«У Європі зовсім небагато виробників, які можуть запропонувати клієнту гарантію на свій продукт, але ми знаємо австрійську якість, тому і пропонуємо офіційну гарантію на свої бокси. Зауважу, що наша тара не утримує сирості, так, як, наприклад, дерев’яні аналоги. Ми розуміємо, що надлишок вологи у боксі впливає на якість продукту і його ціну в логістичному ланцюжку. У кожному боксі можна зберігати орієнтовно 450 кілограмів продукту», – каже Маріус Гете.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ВИРОБІВ: ВІД ЗАВОДУ – ДО КЛІЄНТА

Уся продукція компанії Europlast відповідає вимогам до якості та екологічним стандартам. Під час виготовлення та переробки тари не виділяються речовини, шкідливі для навколишнього середовища та здоров`я. Принципи економії природних ресурсів і бережливого ставлення до навколишнього середовища – пріоритетні для компанії.

«Завдяки Europlast клієнти можуть бути впевненими, що завжди отримають товар найкращої якості, стійкий до пошкоджень. Поліетилен високої щільності (HDPE) використовують як сировину для всієї продукції. Завдяки застосуванню новітніх технологій усі виробничі процеси у Europlast фактично беззалишкові, а їх постійне удосконалення гарантує рівень стійкості, унікальний для галузі переробки пластмас. 80% нашої продукції експортується, і будь-який наш клієнт може бути впевненим, що він отримає саме те, що замовляв», – підсумовує генеральний директор румунського пiдроздiлу компанії.

• Виготовлений з ПЕНТ, ударостійкий
• Гарантована і сертифікона сировина
• Стійкий до ультрафіолетових променів, водостiйкий
• Стійкий до великої кількості хімічних речовин
• Складований і штабельований
• Гладкі внутрішні сторони для легкого очищення
• Тривалий термін експлуатації завдяки збереженню ресурсів
• REACH-compliant, призначений для зберігання їжі

ЕКСПОРТ ПРОДУКЦІЇ – У 28 КРАЇН СВІТУ

Компанія Europlast працює на ринку з 1995 року. У виробництві екологічної тари задіяно понад 100 досвідчених фахівців. Завдяки їх наполегливості компанія постійно та динамічно збільшує свої виробничі потужності. Oфіс Europlast знаходиться в долині Даллах-ім-Драуталь, неподалік від міста Лінц у Східному Тіролі, Австрія.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Europlast: лідер інновацій у галузі переробки пластмас

«Уже впродовж тривалого часу Europlast співпрацює з багатьма підприємствами Європи, Азії, Африки та Америки. Продукція компанії експортується у 28 країн світу. Один із принципів розвитку співпраці Europlast – географічна близькість до ринків. Структурні підрозділи компанії розташовані в Іспанії, Італії, Греції, Туреччині. Нині Europlast називають піонером у розробці нових ресурсозберігаючих виробничих процесів. Щоб досягти результату в цьому напрямку, потрібна ідеальна організація всіх виробничих процесів та балансування можливостей, – наголосив Маріус Гете. – Ми постійно оптимізуємо весь ланцюжок ство-
рення вартості у довгостроковійперспективі, вдосконалюємо процеси виробництва та доставки. Керівництво Europlast переконане, що успіх підприємства полягає в перевагах технології виробництва, наявності сучасного обладнання, використанні якісної сировини, в постійному впровадженніінновацій і підвищенні стандартів якості, а також – у професіоналізмі співробітників: від рядового працівника – до керівника найвищого рангу».КАЛЕНДАР
ЧИТАТИ ЖУРНАЛ
наверх