На світовому ринку – різке збільшення попиту на ПЕТ-упаковки для продажу фруктів та овочів

 На світовому ринку – різке збільшення попиту на ПЕТ-упаковки для продажу фруктів та овочів

Унаслідок значного поширення коронавірусної хвороби змінилися тенденції у сфері упакування овочів та фруктів. Зокрема, значного поширення набувають ПЕТ-упаковки. Про це повідомляє портал Hortidaily.

Як вказує індійський виробник ПЕТ-упаковок, компанія Santosh Packaging, виробнича потужність підприємства цьогоріч збільшилася до мільйона штук на день. Одна з причин такого збільшення – дотримання гігієни. Наприклад, коли до фруктів, які лежать на полицях супермаркетів без упаковки, торкається велика кількість людей, то їх поверхня стає середовищем для передачі хвороботворних вірусів. Щоб уникнути численних дотиків людей до продуктів, в торгових мережах почали використовувати ПЕТ-упаковки.

Сухас Сетхія, керівник компанії Santosh Packaging, стверджує, що вироблена на його підприємстві ПЕТ-упаковка підходить для зберігання широкого спектру продуктів: для кісточкових фруктів, зерняткових, для ягід тощо. Тому, незважаючи на низку проблем, які спричинив коронавірус, запровадження ПЕТ-упаковок – позитивна зміна, спрямована, насамперед, на зберігання продуктів у гігієнічно чистому середовищі.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар