Безалкогольні вина: можливості для категорії балкових вин на виставці WBWE

 Безалкогольні вина: можливості для категорії балкових вин на виставці WBWE

Споживачі все частіше обирають спосіб життя без алкоголю. Ця тенденція відкриває нові можливості для тих наливних вин, виробники яких вміють до цього пристосуватися. Тенденції та перспективи базалкогольних вин обговорять на Міжнародній виставці World Bulk Wine Exhibition, що відбудеться 21-22 листопада в Амстердамі.

Упродовж виставки всесвітньо відомі експерти у питаннях безалкогольних вин розкажуть про основні фактори розвитку цієї категорії напоїв, щоб слухачі могли зрозуміти, що означає створювати та розвивати марку безалкогольного вина. Зокрема, це FERNANDO ZAMORA MARTÍN (Director of Experimental Winery at the Rovira i Virgili University), GIANMARIA ZANELLA (R&D Oenology department of Enological Vason) та ін. Також відбудеться дегустація найкращих зразків безалкогольних вин.

Упродовж виставки експерти порушать питання, що стосуються таких аспектів виготовлення безалкогольних вин: технічні характеристики, юридичні вимоги, термінологія, торгівля, дистрибуція, маркетинг, продаж кінцевому споживачу, тенденції та комунікація.

Ви можете придбати квиток онлайн на сайті: www.worldbulkwine.com

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Читайте також:
Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO
В Україну будуть імпортувати тільки оригінальний коньяк

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті