На Рівненщині викрили групу, яка здійснювала реалізацію фальсифікованих пестицидів

 На Рівненщині викрили групу, яка здійснювала реалізацію фальсифікованих пестицидів

На Рівненщині викрито групу осіб, які здійснювали незаконне виготовлення та реалізацію на території області фальсифікованих пестицидів. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Рівненської області.

«За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, у рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинені організованою групою та завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі), слідчими Рівненського відділу поліції ГУНП в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області проведено 14 санкціонованих обшуків на території міста Рівне», — йдеться в повідомленні.

За їх результатами викрито та припинено діяльність з виготовлення, фасування та продажу фальсифікованої продукції пестицидів.

«Правоохоронці вилучили фальсифіковану продукцію, підроблені сертифікати якості на продукцію, хімічні речовини невідомого походження, приладдя для фасування та електронні носії інформації, банківські карти, які використовувалися у злочинній діяльності. Доказову базу поповнили також вилучені документи, чорнові записи, грошові кошти, ймовірно одержані внаслідок протиправної діяльності», — додали слідчі.

Наразі сума збитків встановлюється. На даний час проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності, з метою притягнення до передбаченої законом.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар