Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує на конференції і форуми для фахівців

 Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує на конференції і форуми для фахівців

2020 рік, незважаючи на всі перешкоди, був багатим на події. Медіагрупа «Технології та Інновації» провела низку конференцій і форумів, які зібрали садівників, ягідівників, горіхівників зі всієї України та Європи. 2021 рік буде не менш продуктивним: команда медіагрупи «Технології та Інновації» розширює спектр подій для професіоналів!

Календар заходів медіагрупи «Технології та Інновації»
31 березня – 1 квітня V Дегустаційний конкурс пива і сидрів East European Beer Award-2021 (Рівне). Пивоварні з усієї України представлять своє пиво й будуть змагатись у 22 категоріях. Церемонія нагородження переможців відбудеться в рамках X Міжнародного форуму пивоварів та рестораторів.

22–23 квітняX Міжнародний форум пивоварів і рестораторів (Ірпінь, Київська обл., конференц-хол «Ірпінь»). Під час ювілейного форуму учасники обговорюватимуть ситуацію в українському та європейському крафтовому пивоварінні, дискутуватимуть на тему технологічного вдосконалення виробництв, виготовлення пива з унікальними смаковими якостями, обговорюватимуть новітні маркетингові прийоми і продажі пива в сучасних реаліях тощо.

10–11 червня – VI Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» (Умань, Черкаська область). Конференція відбудеться під науковим патронатом Уманського національного університету садівництва. У програмі заходу – виступи керівників садівничих господарств, науковців, експертів ринку і представників технологічних компаній; виставка техніки й обладнання від українських та іноземних компаній; бізнестур у провідні господарства регіону. Детальніше про захід читайте на с. 6.

9–10 вересня – III Міжнародний горіховий форум (м. Жашків Черкаської області). Традиційно, на Горіховому форумі зберуться горіхівники зі всієї України і навіть із Європи. Під час форуму працюватиме виставка обладнання, техніки і технологій, відбуватиметься презентація та дегустація сучасних сортів горіхів та продуктів горіхівництва.

28–29 жовтня – VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» (Тернопіль). Захід збере садівників з усіх куточків України. У рамках конференцій відбудеться традиційний конкурс – Народна дегустація соків прямого віджиму.

9–10 грудня – V Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» (Ірпінь). Конференція збере ягідівників з усієї України. Окрім виступів спікерів, відбудеться виставка техніки від провідних українських і європейських компаній, презентація напоїв на базі ягід, презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів.

Долучайтеся до спільноти професіоналів – буде цікаво й пізнавально. Адже конференції і форуми медіагрупи «Технології та Інновації» – майданчик для обміну досвідом та ідеями.

Для довідок і реєстрації звертайтеся за телефоном: +38 097 65 43 126

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар