Крок у майбутнє

 Крок у майбутнє
З винаходом керамічного посуду 10 тис. років тому у людства з`явилася можливість виготовлення напоїв з винограду.
 
Щорічно, разом з удосконаленням улюбленого напою, вдосконалюється і дизайн пляшок. Компанія «ПРЕСТИЖ-ГРУП» не виняток. Так, у 2021 році планується повний рестайлінг ігристих вин всіх марок компанії. Вони стануть більш елегантними, витонченими, що задовольняють смак найвимогливіших споживачів благородного напою. При цьому компанія високо шанує традиції і старається максимально зберегти класичну форму. Але, погодьтеся, світ не стоїть на місці. Ряд нововведень в звичний, класичний дизайн, додадуть тільки особливого шарму вже знайомій продукції.
 
В наші дні мистецтво виноробства досягло таких висот, що є невід`ємною частиною не тільки високої гастрономії, але і національної культури. Молода, але вже досить авторитетна одеська компанія «ПРЕСТИЖ-ГРУП», вдосконалюючись у своїй майстерності, акцентує особливу увагу на підтримці престижу української продукції не тільки на внутрішньому, а й на світовому ринку. ТМ «Одеса», ТМ «Одеса Престиж» і ТМ «Французький бульвар» встигли полюбитися шанувальникам ігристих і тихих вин в Німеччині, Кореї, США, Китаї, Італії, Польщі, Ізраїлі, Греції, Австралії і безліч інших країн. І це далеко не межа.
 
Відмітна особливість компанії – повний цикл виробництва винної продукції: від вирощування сонячних ягід кращих сортів до розливу вина в комерційну упаковку. Перебуваючи в складі одного з найбільших агрохолдингів України, у власності якого більше 2000 га виноградників, компанія повністю забезпечується якісним виноматеріалом, а також проводить повну переробку винограду на своїх заводах. Найсучасніше професійне обладнання «Della Toffola» і досвідчені фахівці дозволяють виробляти ігристі і тихі вина відмінної якості. Продукція ТМ «Одеса», ТМ «Одеса Престиж» і ТМ «Французький бульвар» задовольняє смаки найвибагливіших поціновувачів і знавців.
 
Контакти:
м. Одеса
Тел.: +38 048 772 00 07; +38 094 997 40 07
E-mail: office@prestige-group.odessa.ua
 
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар