Enovitis in campo 2021: передові технології виноградарства будуть представлені у липні в Італії

 Enovitis in campo 2021: передові технології виноградарства будуть представлені у липні в Італії

1-2 липня 2021 року відбудеться ярмарок-виставка Enovitis in campo 2021, присвячена технологіям виноградарства. Виноробів зможуть долучитися до світу інновацій та перейняти передовий закордонний досвід.

Enovitis in campo 2021 об’єднає 161 експонента з усього світу, що представлять інноваційні технології у галузі виноробства та технічного виноградарства. Щороку виставку відвідує більше 6000 учасників з різних країн. Адже Enovitis in campo – це єдиний динамічний італійський ярмарок міжнародного значення, який з  став орієнтиром для технологій виноградарства.

Системи збереження, електронні системи регулювання для розподілу добрив, інноваційні безпілотники для регулювання стану виноградників – ці та інші технології представлять передові компанії на Enovitis in campo 2021. Наприклад, будуть презентовані дрони, які роблять високоякісні фото. Завдяки високій чіткості фото можна контролювати стан своїх виноградників та бачити, у яких місцях потрібно обробити виноградник.  Одна з компаній представить спеціальний трактор із диференційованими колесами, призначений для роботи в місцевості з крутим рельєфом (із нахилами до 35 градусів). Серед новинок – феромонна пастка для комах-шкідників із функцією автоматичного віддаленого контролю.

Більше інформації про технологічні новинки, що будуть презентовані на виставці, читайте на сайті події www.enovitisincampo.it

1 липня у рамках Enovitis in campo 2021 відбудеться церемонія нагородження переможця конкурсу Lucio Mastroberardino Innovation Challenge, спрямованого на популяризацію інноваційних технологій у виноробстві. Переможець – технологія Braun VPA від компанії Braun Agricultural Machinery. Компанію нагородять золотою медаллю за вдосконалення операцій із рядами виноградної лози за допомогою точної, швидкої та ергономічної технології. Braun VPA – це обладнання, що прикріплюється до трактора і автоматично, без контролю виноградаря виконує роботу із виноградною лозою. Фермер же тільки керує трактором.

Церемонія нагородження переможця відбудеться на винзаводі Pico Maccario.

Більше технологій, які будуть нагороджені на виставці, дивіться на сайті події.

Традиційно, родзинкою Enovitis in campo 2021 є випробування та демонстрації, які проводять безпосередньо на винограднику, в реалістичних умовах. Упродовж виставки Enovitis in Campo відвідувачі зможуть побачити на практиці інноваційні технології, матеріали та обладнання для всіх сільськогосподарських операцій – від посадки виноградників, захисту рослин, підживлення, управління ґрунтом, зрошення, до систем контролю для точного виноградарства.

Деталі – за телефонами:
Tel. +39-02-72.22.28.25/26/28
Fax +39-02-866575

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар