Держгеокадастр у серпні презентує результати інвентаризації земель

 Держгеокадастр у серпні презентує результати інвентаризації земель

Результати інвентаризації земель Держгеокадастр презентує у серпні. Спочатку — перед українським урядом, після чого всі дані про інвентаризацію будуть відкритими. Про це повідомив Роман Лещенко, голова Держгеокадастру, на своїй сторінці у Facebook.

«Наша мета, на момент старту обігу земель сільгосппризначення зробити Держгеокадастр, як структуру, зручним сервісом для тих, хто працюватиме на землі. Ми готуємося. Обіг землі в Україні відкриється вже за рік», — наголосив Лещенко.

Він зазначає, що ринок буде консервативним, зі значними обмеженнями, але він потрібен державі, аграріям, пересічним українцям. Бо після оприлюднення результатів інвентаризації стане зрозуміло, чому так довго існував мораторій, і чому так «охороняли» українську землю. Тому що це найкраща форма розкрадання.

«Ми зробили первинний аудит і побачили масштаби злочинних схем. Скоро ми презентуємо ці результати аудиту і покажемо земельний „список Форбс“», — заявив очільник відомства.

За його словами, цей перелік стане ще одним свідченням того, чому чиновник не повинен розпоряджатись державною землею, а розпоряджатися нею будуть місцеві громади.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар