Компанія «Престиж-Груп» презентувала нову лінійку тихих вин – Odessa Prestige

 Компанія «Престиж-Груп» презентувала нову лінійку тихих вин – Odessa Prestige

Зовсім нещодавно, наприкінці червня, компанія «Престиж-Груп» презентувала нову лінійку тихих вин Odessa Prestige.  Про це виданню «Напої. Технології та Інновації» ексклюзивно розповів директор компанії «Престиж-Груп» Олександр КОРНІЮК.

Підготовку нової лінійки вин до виходу у світ розпочали минулого року, а презентувати вино мали до 8 березня. Проте плани скоригували воєнні дії, і вино вийшло у світ трішки пізніше – наприкінці червня.

Нова лінійка тихих вин Odessa Prestige складається із 4 видів сухих вин – Шардоне, Совіньйон Блан, Каберне та Сапераві. Ми їх виготовили із свого винограду. Для цього виноградники розділили на мікрозони, щоб обрати, де найкращий виноград. Зібрали його вручну, щоб не пошкодити ягоди. Це вино найкраще з нашого асортименту. Окрім того, пляшки з вином мають дуже цікавий дизайн, якого, на мій погляд, ще немає в Україні. Фото презентуємо пізніше, адже ми навіть не встигли зробити фотосесію цих вин, – розповідає Олександр Корніюк.  

Придбати новинку можна лише в фірмовому магазині компанії «Престиж-Груп», що розташований в Одесі за адресою Французький Бульвар, 10, а також в найкращих ресторанах та закладах  Одеси. 

Читайте також:
Укрвинпром став амбасадором La Cité du Vin
FaineZillia: історія пережитої окупації

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті