Про проєкт

Вашій увазі пропонуємо спеціалізований науково-аналітичний B2B проєкт «Технології та Інновації»

Історія медіагрупи «Технології та Інновації» сягає корінням 2011 року. Саме тоді в Києві був виданий перший фаховий журнал «Напої. Технології та Інновації». Від того часу багато що змінилося: медіагрупа змінила локацію і працює в м. Рівне, хоча й для всієї України. Команда «Технології та Інновації» заснувала багато інших проєктів, разом із якими успішно розвивається й перший журнал «Напої. Технології та Інновації», який аж до сьогодні об’єднує виробників якісних напоїв та пропагує новітні технології їхнього виготовлення.

Засновники медіагрупи «Технології та Інновації» – Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК, активно розвивають такі журнальні спеціалізовані проєкти:

 • Напої. Технології та Інновації
 • Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації
 • Ягідник
 • Горішник
 • Beer. Technologies and Innovations (на період війни останні два виходять як “журнал у журналі” разом з іншими виданнями).

Кожного номера на сторінках цих видань публікується найновіша інформація, що стосується технологічного вдосконалення галузей садівництва, овочівництва, виноградарства, горіхівництва, ягідництва, пивоваріння та виробництва інших напоїв і популяризації якісної продукції.

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні спеціалістів на галузевих конференціях та форумах. Щороку медіагрупа «Технології та Інновації» організовує та проводить у різних містах України науково-практичні конференції та форуми:

 • Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати»;
 • Конференція для представників садівничої галузі «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»;
 • Всеукраїнський Горіховий форум для професіоналів і початківців;
 • Конференція для представників садівничої та овочевої галузі «Від землі – до готового продукту»;
 • Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв
 • Дегустаційний конкурс «Народна дегустація соків прямого віджиму»;
 • Конгрес із заморожування і холодної логістики ягід.

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» не збирається зупинятися на досягнутому, об’єднуючи навколо своїх численних проєктів успішних людей, які прагнуть розвитку свого бізнесу і особистого вдосконалення і які націлені не тільки на власний успіх, а й на розвиток і благополуччя своєї країни.

Журнали мають зручний формат 200×290 мм, повнокольорові глянцеві обкладинки, обсяг 80-112 сторінок, повнокольорові. Тиражі – 3- 6 тисяч екземплярів. Загальний тираж за рік – понад 60 тис. примірників. Мова – українська, англійська (вибірково). На період воєнного стану журнал «Напої. Технології та Інновації» видається в онлайн-форматі і доступний для завантаження безкоштовно на сайті techdrinks.info.

Аудиторія:

• власники, керівники і головні спеціалісти виноградарських, садівничих, овочевих, переробних підприємств, підприємств з виробництва напоїв, – як великих, так і середніх та малих;
• представники органів влади, які мають вплив на вищезгадані галузі і можливість сприяти їх розвитку;
• керівники і провідні фахівці підприємств суміжних галузей – виробники саджанців, обладнання, техніки, інструментів, тари і упаковки, препаратів для захисту рослин, добрив та ін.
• науковці провідних профільних наукових установ України і закордонних країн.

Розповсюдження журналів – це передплата для читачів в Україні і за кордоном, розповсюдження з метою реклами на галузевих конференціях, семінарах, виставках в Україні і за її межами, а також адресна і рекламна розсилка в паперовому та електронному вигляді для садівничих господарств і переробних підприємств та підприємств із виробництва напоїв.

Шановні панове! Ми реалізуємо проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для виноградарських і виноробних компаній, а також технологічних підприємств, що включають розміщення новин на сайтах techdrinks.info, techhorticulture.com, www.jagodnik.info в соціальних мережах, публікацію статей нерекламного характеру на сайтах, розміщення банерів і оголошень. Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому бізнесі!

Медіагрупа «Технології та Інновації» готова допомагати вам у всіх ваших починаннях!

З повагою,
Катерина Конєва, Надія Ящук,
засновники медіагрупи «Технології та Інновації».

До відома:

Назва, концепція, зміст і дизайн журналу «Напої. Технології та Інновації» є інтелектуальною власністю засновників і охороняється Законом «Про авторське право». За зміст рекламних оголошень редакція відповідальності не несе. Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів публікацій. Передрук тільки з дозволу редакції.

Засновники: Конєва К.В., Ящук Н.І.
Свідоцтво про реєстрацію:
серія КВ № 17376-6146Р від 21.01.2011.