Укрвинпром став амбасадором La Cité du Vin

 Укрвинпром став амбасадором La Cité du Vin

Корпорація «Укрвинпром» стала амбасадором в Україні найбільшого й унікального культурного центру вина La Cité du Vin у французькому місті Бордо.

Днями досягнуто Всіх домовленостей, а відтак, ухвалено Партнерську угоду про співпрацю між корпорацією «Укрвинпром» і Фондом Винної Культури та Цивілізацій Вина (Fondation pour la Culture et les Civilisations du Vin), який керує центром La Cité du Vin.

Таким чином, українські винороби отримали безпрецедентну можливість популяризувати в Європі свою продукцію як частину світової культурної спадщини вина. Відтепер представлення національного бренду «Українське Вино» за кордоном може вийти за межі звичайних виставкових промоцій і має усі шанси посилити імідж України як, зокрема, виноробної держави.

Довідково: З моменту відкриття 1 червня 2016 року La Cité du Vin став невід’ємною частиною туристичного кола Бордо. Він також є жвавим соціальним центром для мешканців Бордо та його околиць. Щороку La Cité du Vin приймає в середньому 400 000 відвідувачів зі 180 різних національностей світу, а також понад 1000 французьких та міжнародних журналістів, 1100 груп і 400 приватних заходів.

Читайте також:
Один із найпопулярніших сортів пивоварного ячменю походить від одного колосу
В Україні збільшилася кількість португальського вина в 2021 році

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті