«Укрспирт» підписав 106 договорів про продаж спирту для дезінфекції

 «Укрспирт» підписав 106 договорів про продаж спирту для дезінфекції

За три останні доби ДП «Укрспирт» підписав 106 договорів з українськими юридичними особами та ФОПами про продаж спирту для заходів дезінфекції на підприємствах в умовах карантину. Про це повідомляє прес-служба ДП «Укрспирт».

Завдяки спрощеній процедурі, яку запровадило підприємство, продаж спирту реалізується у найкоротші терміни. При цьому заводи «Укрспирту» виробляють достатньо спирту для того, щоб задовольнити потреби усіх охочих його купити всередині країни.

«Наразі ми бачимо, що тільки за три доби вже понад 100 українських юридичних осіб та ФОПів підписали з нами договори та придбали спирт для потреб дезінфекції і їх кількість збільшується», — розповів Сергій Блескун, в.о. голови ДП «Укрспирт».

За словами керівника, потужностей заводів «Укрспирту» достатньо, щоб повністю задовольнити усі потреби країни у спирті. Ще тиждень тому підприємство запустило додаткові заводи у Волинській, Івано-Франківській, Львівській та Сумській областях.

«Загалом працюють 14 заводів, сукупна потужність яких — 26 тисяч декалітрів на добу. Тобто, спирту вдосталь: і для тих, хто потребує його для дезінфекції, і для виробників антисептиків тощо. Наголошую також, що підприємство продає спирт за звичайною, сталою ціною, яка була і місяць. Йдеться про 184 грн/літр», — наголошує Блескун.

Зазначимо, що понад тиждень тому разом з Кабінетом міністрів ДП «Укрспирт» підготували законопроект, який передбачає скасування плати за акциз при купівлі спирту виробниками антисептиків. Його мають розглянути депутати Верховної Ради на позачерговій сесії.

«Тут йдеться про велику різницю у ціні: літр спирту без акцизу коштує 37 грн, а з акцизом — 184 грн. Ми вважаємо, що такий закон дуже потрібен в умовах епідемії коронавірусу. Тож чекаємо від депутатів позитивного голосування за наш законопроект найближчим часом», — підкреслює в.о. голови ДП «Укрспирт».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар