В Україні завершується сезон реалізації малини літніх сортів

 В Україні завершується сезон реалізації малини літніх сортів

Пропозиція малини на ринку України скорочується. Садівники завершують сезон реалізації малини літніх сортів. Про це повідомляє EastFruit.

Наразі українські садівники пропонують до продажу залишкові партії ягоди. При цьому, активний попит на продукцію дозволяє їм підвищувати ціни. Так, станом на 17 липня, господарствам вдається збувати продукцію по 18-30 грн/кг в залежності від якості, сорту і регіону. Таким чином, за тиждень ця ягода на українському ринку подорожчала на 20%.

Проте варто відзначити, що на даний момент малина в Україні коштує в середньому на 21% дешевше, ніж у другій половині липня 2017 р. Таку цінову різницю аналітики ринку пов`язують в тому числі і зі збільшенням виробництва цієї ягоди в нинішньому році.

Більшість виробників залишилися розчаровані сезоном. Крім невисокого цінового рівня, однією з головних проблем, з якою зіткнулися фермери в цьому році, за їхніми словами, є дефіцит робочої сили і суттєве зростання витрат на збиральні роботи. В таких умовах, підкреслюють садівники, ціни на ринку часто не дозволяли покрити навіть частина виробничих витрат.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар