The World Bulk Wine Exhibition 2021: нові можливості для виноробного бізнесу

 The World Bulk Wine Exhibition 2021: нові можливості для виноробного бізнесу

Міжнародна виставка The World Bulk Wine Exhibition цьогоріч відбудеться 22-23 листопада 2021 року в Амстердамі. Чим буде особлива ця подія міжнародного масштабу цьогоріч?

БІЗНЕС. Після глобальної зупинки, спричиненої пандемією COVID-19, міжнародна виставка-ярмарок WBWE, присвячена винному бізнесу, повертається до своєї початкової мети – відновити й активізувати винний бізнес на міжнародному рівні.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ. WBWE Amsterdam завжди фокусував свою стратегію на моделі максимальної продуктивності, орієнтованої на відвідувачів. Ця міжнародна виставка – унікальна можливість побачити 80% світової винної продукції лише за два дні в одному місці. Час – це гроші, і WBWE Amsterdam наполегливо працює над пошуком нових методів для покупців, щоб запропонувати те, що вони шукають, водночас  економлячи час клієнтів.

БЕЗПЕКА. З початку пандемії WBWE разом з Амстердамським RAI працюють за сценарієм максимальної безпеки учасників. Протягом ярмарку 2021 року організатори подбають про кожну деталь, а спокій кожного учасника буде головним пріоритетом WBWE.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ. За останні кілька років обсяг винної промисловості збільшився і значно урізноманітнився. З’явилися подальші бізнес-можливості не лише для великих виробників, а й для середніх винзаводів із високоякісним вином. Організатори WBWE 2021 звернуть увагу й на нових гравців на ринку.  

WBWE – міжнародна точка зустрічі, де щороку збираються професіонали з понад 60 різних країн. Організатори виставки наполегливо працюють над тим, щоб забезпечити найкращу бізнес-платформу для компаній, що займаються виробництвом вин наливом.
 
Не пропустіть можливість перефокусувати свій бізнес та відновити оберти на ринку завдяки першій виставці-ярмарку 2021 року WBWE AMSTERDAM.

Забронювати стенд на виставці можна на сайті.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар