Саджати горіхи вигідно, доведуть садівники на Всеукраїнському Горіховому форумі 9-10 вересня

 Саджати горіхи вигідно, доведуть садівники на Всеукраїнському Горіховому форумі 9-10 вересня

9-10 вересня 2021 року відбудеться Всеукраїнський Горіховий форум 2021. Форум збере садівників та всіх зацікавлених людей, які хочуть розпочати горіховий бізнес, а також горіхівників з усієї України, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів.

Головна теза Всеукраїнського Горіхового форуму – заробляти на горіхах реально, і це доведуть досвідчені горіхівники і експерти під час заходу.

Україна входить до числа небагатьох країн, де є реальні підстави для промислового вирощування горіхів завдяки родючим грунтам і помірному клімату. Майже 12 тисяч гектарів землі сьогодні зайнято горіховими садами. В Україні активно вирощують не лише популярний волоський горіх, але й фундук, мигдаль, навіть фісташку й арахіс. Все більше підприємств встановлюють обладнання для сортування й переробки горіхів.

Саме на ці та інші теми будуть спілкуватися під час Всеукраїнського Горіхового форуму в Рівному українські та іноземні горіхівники.

Організатор Всеукраїнського горіхового форуму 2021 – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів  «Горішник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник», Beer Technologies@Innovations.

Всеукраїнський Горіховий форум триватиме 2 дні.

9 вересня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва і продуктів садівництва, горіхівництва та продуктів переробки. У програмі – дискусійна панель з участю провідних горіхівників України; доповіді науковців провідних українських та закордонних інституцій, що займаються вивченням горіхових культур; виступи представників горіхових розсадників про сучасні високопродуктивні сорти горіхів, стійких до хвороб, морозів і засухи; виступи компаній про сучасні технології переробки горіхів тощо.

10 вересня – бізнестур на перспективні горіхові господарства.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському Горіховому форумі власників і керівників садівничих господарств, фермерів, керівників і головних спеціалістів переробних підприємств, горіхівників-початківців та всіх, хто планує вести успішний бізнес у галузі горіхівництва.

Під час форуму йтиме жвавий обмін досвідом, думками та ідеями щодо подальшого розвитку українського горіхівництва. В ході дискусій говоритимуть про різні горіхові культури: волоський горіх, фундук, пекан, мигдаль, фісташки та ін.

Всеукраїнський Горіховий форум, як і інші заходи медіагрупи, націлений на сприяння садівникам, горіхівникам у розвитку горіхового бізнесу, впровадження новітніх технологій, створення доданої вартості і збільшення числа робочих місць, і в кінцевому рахунку, на розквіт українського садівництва і України.
 

Більше новин – згодом. Слідкуйте за оновленнями!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар