На Хмельниччині судитимуть ділків, які підробляли відомі алкогольні бренди

 На Хмельниччині судитимуть ділків, які підробляли відомі алкогольні бренди

На Хмельниччині припинено діяльність організованої групи, учасники якої налагодили діяльність «підпільного цеху» із незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Про це повідомили у Головному управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

«Встановлено, що організована група у складі трьох осіб здійснювали масове незаконне виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв шляхом змішування спирту, води та додавання відповідних харчових добавок (ароматизатори, смакові домішки). В подальшому, фальсифікат, під виглядом відомих іноземних торгових марок, реалізовували покупцям через торгівельну мережу Хмельницької області», – йдеться у повідомленні.

Додають, що за результатами проведення 11 санкціонованих обшуків вилучено понад 1,2 тони сировини (спирт), а також понад 2,5 тони фальсифікату (горілка, коньяк, віскі, ром, джин, бренді, текіла та інші), який був розлитий у скляну тару, картонні коробки типу «bag-in-box» ємністю по 2-3 літра, пластикові ПЕТ-пляшки ємністю від 0,5 до 10 літр. Крім того, з незаконного обігу було вилучено підроблені марки акцизного податку та обладнання, що забезпечувало виробництво вказаних алкогольних напоїв.

У ДФС області зазначають, що в червні поточного року кримінальне провадження з обвинувальним актом щодо трьох учасників організованої групи направлено до суду. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар