До старту виноробного сезону – готові! У продаж надійшов новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

 До старту виноробного сезону – готові! У продаж надійшов новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

Разом з «Напої.ТІ» наші читачі й партнери отримують не лише цікавий досвід та натхнення, а й цінні поради для бізнесу та його розвитку. 

Традиційно, осінь зустрічаємо на кращих виноробнях країни – «Виноробна станція», «Старий підвал», виноробня нової формації «Винний сад» – запрошують дізнатись про найкращі вина та тенденції галузі, пошук нових ідей та смаки споживачів.

Ознайомитись зі змістом журналу можна ТУТ.

Лише у цьомц номері – розповідємо про успіхи справжнього закарпатськго десанту виноробів – Олександра Ковача, Василя Надя, династія виноробів Варґа.

Родзинка номеру – репортаж з “відродженого” Дегустаційного конкурсу виноробної продукції «Одеський залив» – говоримо не лише про переможців, а й про унікальні методи калібрування експертів й оцінки зразків.

Вкотре наші журналісти завітали на винорбню «Курінь» на Херсонщині – тож про експорт крафтових вин, перспективи та нові плани – у бесіді з родиною Халупенків! Ще один ексклюзив номеру – експериментальні дистиляти з зерна, яблук і винограду Павла Мокієнка (ТМ «Слобожанська Винокурня», Харків) – редакція рекомендує!

Звісно, не оминемо теми «приручення» дріжджів, управління кислотністю та поговоримо про комплексні рішення для виноробів. А ще – разом проведемо огляди витимки вин у бочках й не лише. 

А на десерт – медова сікера! Унікальний рецепт напою відродили на Київщині й наші журналісти розвідали все про технологію та рецепти. І це ще не все…Тож, гайда за своїм примірником!

А ще більше корисної інформації, традиційно, отримують власники журналів! Тож, не баріться!

Оформити передплату ви можете за тел.:
+38 (0362) 60 88 21

Або також зконтактувати з менеджером за тел:
+38 063 056 47 88,
+38 068 568 66 58,
+38 096 491 66 92

Чи надіслати заявку на e-mail: info@techdrinks.info

Дякуємо, що ми разом! Ваш медіа-проєкт «Технології та Інновації» .

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар