Солом’янську броварню та «2085brewery» відвідають учасники XIV Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Крафтове пиво – це справжня революція смаку, яка відкриває нові горизонти для пивоваріння. Пивоварні створюють продукцію, яка відрізняється високою якістю та оригінальністю. Це вже не просто тренд, а частина української пивної культури. Отож, 10 – 11 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», відбудеться XIV Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Конференц-день, 10 квітня, збере разом власників і керівників ресторанів-пивоварень, досвідчених пивоварів і початківців, технологів і керуючих навколо найактуальніших тем галузі: інновації, підвищення якості пива, ефективні продажі, пивний маркетинг, експорт, успішні пивні заклади. Другий день, 11квітня, буде практичним. Учасники Форуму відвідають 2 пивоварні: «Солом’янську броварню» та «2085brewery».
«Солом’янська броварня» — це унікальний ресторанний проєкт, де з 2011 року варять фірмове крафтове пиво. Проєкт реалізований під керівництвом Василя Мікуліна та Олексія Гавріша, а перші варіння відбувалися під наглядом Дмитра Некрасова. У 2014 році відкрився другий ресторан у самому серці Києва, на Андріївському узвозі.
Пивовари Солом’янській броварні стабільно виробляють п’ять основних сортів пива, створених для справжніх поціновувачів пінного напою. У процесі використовують найкращі класичні й авторські рецептури. Для варіння застосовується лише високоякісна сировина: німецький солод і гіркий хміль, чеський духмяний хміль, французькі дріжджі верхового і низового бродіння, а також спеціально підготовлена очищена вода. Пиво варять за класичними технологіями з дотриманням «Баварського закону про чистоту пива» 1516 року.
Pilsner – це світле пиво низового бродіння, більш схоже на німецький тип пива, однак для його приготування пивовари використовують кращі сорти чеського хмелю.
Weissbier – німецьке пшеничне пиво, вайсбір традиційно варять в Баварії. Вміст пшеничного солоду в напої складає як мінімум 40%. Особливість пшеничного пива – приємна гірчинка з яскраво вираженим ароматом хмелю.
American Amber Ale в американському стилі. В ароматі присутні нотки карамелі, польових квітів та відтінки стиглих солодких фруктів. Amber має бурштиновий колір та приємний солодовий смак з м`якою хмельовою гірчинкою в післясмаку.
Golden Ale – насичений золотистий ель кольору весняного сонця. Характеризується яскравою фруктовою ароматикою з солодовими тонами. Смак солодкуватий з тривалим соковитим післясмаком стиглих фруктів. Декілька оригінальних добавок нагадають шанувальникам відомі бельгійські сорти.
Imperial Stout – густий, практично чорного кольору стаут, належить до різновиду імператорського стаута. Щільна кремова піна, аромат винний з вираженими нотками кави. Смак з цукерковим початком, що переходить в хересні тони з відтінками гіркого шоколаду. Післясмак – смажений житній хліб з м`якою гірчинкою.
Сезонне пиво – Weizenbock (seasonal beer)- баварський зігріваючий ель, який об`єднує в собі кращі смаки пшеничного пива та насичену повноту бока. В ароматі відчуваються солодкі фрукти та спеції. Має повний, оксамитовий смак з помірною солодкістю та дивовижними нотками банану у післясмаку. Згідно з німецькими законами для варки Weizenbock використовується не менш ніж 50% пшеничного солоду.
«Ми створюємо пиво, використовуючи виключно натуральні інгредієнти, без додавання підсилювачів смаків чи барвників. Для виробництва ми обираємо лише якісний солод та хміль. Таким чином, ми забезпечуємо стабільну якість пива», — зазначив Дмитро Царенко, керуючий ресторанами «Солом’янська броварня».
Під час бізнес-туру учасники матимуть можливість поспілкуватися з провідними фахівцями броварні. Вони проведуть екскурсію на виробництво, поділяться секретами технологічних процесів створення якісного пива, розкажуть про різноманіття сортів і їхні особливості. Гості також побачать варочні чани, розташовані в залі для відвідувачів. А завершить тур дегустація пива безпосередньо з ЦКТ у поєднанні зі смаколиками власного виробництва ресторану.
«2085brewery» була заснована у 2019 році пивоваром Назаром Дреботом спільно із власником київських закладів громадського харчування Валерієм Созановським. «2085» – це, кажуть засновники, пивоварня майбутнього із інноваційними підходами, яка проводить безліч експериментів на науковій основі. Йдеться не лише про 2085 рік — пивовари розповідають про їхній футуристичний погляд на світ у цілому й пиво зокрема. В загальному виробники випустили до 40 сортів пива.
Пивовари звертають увагу на кожну деталь у виробництві, яка має велике значення для кінцевого продукту. «2085» – це знайомство із крафтовим пивом, яке сподобається будь-кому. Крім експериментів, виробники роблять історичні крафтові сорти із власним баченням. Флагман та лідер продажів Mexican Lager – правильний мексиканський лагер. Для його виготовлення використовують ячмінний солод, хміль, цедра свіжого лайма, кукурудзяні пластівці, дріжджі. Це надзвичайно свіже пиво, з сухим та цитрусовим тілом, ідеально втамовує спрагу в спеку. Дуже легке для сприйняття. В ароматі домінує лайм, а хмелева гіркота помірна. Крім того пивовари варять: IPA, стаути, пшеничне.
Нещодавно пивоварами була запущена лінійка «2028 – UA». Це було зроблено для того, аби показати, що з української сировини та з українського солоду справді можна зробити якісне крафтове пиво. Ціни на це пиво дещо нижчі, – для того, щоб мати можливість допомагати українській економіці та просувати крафт.
Під час бізнес-туру відвідувачі зможуть побачити обладнання пивоварні, процеси виробництва, сировину, склад готової продукції, величезні cold room. Також пивовари покажуть всі аспекти виробництва: як додають сухе хмелення, фрукти. Відбудеться дегустація сортів пива безпосередньо з ЦКТ – бродильних ємностей.
Реєструйтеся на Форум та на бізнес-тур. Зверніть увагу, участь у бізнес-турі оплачується окремо!
Більше про те, що заплановано у програмі Форуму, читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/archive/49
Умови участі в конференції в ролі учасника:
Для пивних компаній:
Конференц-день – 2500 грн.
Бізнес – тур – 1500 грн.
Для технологічних компаній:
Конференц-день – 3500 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).
Зареєструватися на Форум можна, заповнивши гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/16hdxVjL5cn33x2wq2LZLLbhUECwo8mW_ndTTwvOSjsA/viewform?edit_requested=true
З пропозиціями щодо виступів та презентацій і для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, головний редактор/засновник журналу «Напої&Пиво. ТІ»