Українські вина KOBLEVO презентували на головній події у світі кіно – Cannes Film Festival 2023

 Українські вина KOBLEVO презентували на головній події у світі кіно –  Cannes Film Festival 2023

Українські вина KOBLEVO презентували на 76 Каннському кінофестивалі у Франції, що тривав з 16 по 27 травня. Окремий день був присвячений підтримці української кіноіндустрії в період воєнного часу. Партнером українського дня фестивалю в Каннах був бренд KOBLEVO із колекцією автентичних вин.

Експозиція бренду KOBLEVO була розміщена на локації кінофестивалю на набережній Круазет. Гості дегустували всю лінійку авентичних вин, могли насолодитися їхнім смаком і ароматом, а також познайомились з Шампанським України Koblevo Victory.

– Навіть попри складнощі війни команді вдалось презентувати продукцію на заході, що важливо особливо у цей час. Гості мали змогу обговорити найважливіші питання для національного кіно за келихом вина з української лінійки вин, пляшки якої прикрашено самобутнім українським розписом. Автентична лінійка вин KOBLEVO налічує 4 позиції українського вина: «Стефанія», «Мрія», «Моя Червона Калина» та «Вільна Пташка». Орнамент на етикетці сягає глибини народної пам’яті та відрізняється зображенням унікального Самчиківського розпису. Такими малюнками з вираженими мазками яскравих кольорів здавна розписували будинки зовні та всередині, посуд та інші побутові речі. Народне українське малярство з Південно-Східної Волині, що практично зникло з нашого ужитку та пам’яті, тепер відновлюється завдяки небайдужим серцям та шириться Україною, – йдеться в повідомленні компанії.

«Український день» включав такі заходи: дискусійні панелі на території американського павільйону та Ukrainian Networking Cocktail. Серед спікерів – лідери українського кіновиробництва: голова ради державної підтримки кінематографії України Артем Колюбаєв, засновник продюсерської компанії Solar Media Entertainment Сергій Лавренюк, Андрій Фесяк, продюсер F Films, генеральний директор кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі та інші.

Читайте також:
Холдинг Vetropack відновлює виробництво в Україні, в Гостомелі
Пивоваріння в Україні: що і як? Обговорять учасники ХІ Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті