Сьогодні п’янке свято — День виноградаря і винороба

 Сьогодні п’янке свято — День виноградаря і винороба

14 листопада в Україні відзначають День виноградаря і винороба. Щороку в другу неділю листопада виноградарі та винороби України святкують своє професійне свято.

Рік тому Президент України підписав найважливіший для українських виноградарів і виноробів документ – Указ про День виноградаря і винороба, яким було затверджено офіційне щорічне відзначення цього професійного свята другої неділі листопада.

Українська винна галузь пережила величезний занепад наприкінці минулого століття. Проте за останні роки в Україні з’явилось чимало цілеспрямованих, закоханих у свою справу виноградарів та виноробів, завдяки яким галузь починає поступово відновлюватися і все голосніше заявляти про себе.

Зараз вино в Україні офіційно виробляють близько 75 компаній і деякі українські винороби мало чим поступаються своїм європейським колегам.

У цей день вітаємо всіх працівників виноградарсько-виноробної галузі, аматорів, а також усіх причетних до цього благородного напою – технологів, енологів, сомельє!

Бажаємо успіхів у праці, міцного здоров’я, благополуччя і гарного, солодкого урожаю!

А відзначити свято радимо неодмінно з келихом українського вина в руках!

Читайте також: «Українське виноробство має отримати свіжий ковток для розвитку», – Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті