SIMEI: виробники вина та технологій для виготовлення різних напоїв зберуться на міжнародній виставці уже в листопаді цього року

 SIMEI: виробники вина та технологій  для виготовлення різних напоїв  зберуться на міжнародній виставці уже в листопаді цього року

15–18 листопада цього року в Мілані (Італія) відбудеться 29-та виставка технологій виноробства та виготовлення інших напоїв SIMEI. На 4 дні Мілан стане осередком виноробного бізнесу, адже на виставці, за очікуваннями, буде понад 400 експонентів, делегації з 36 країн та близько 25 тис. відвідувачів з усього світу.

Виставка SIMEI проходить один раз на 2 роки, починаючи з 1963 року. Цей спеціалізований захід досі залишається єдиним міжнародним майданчиком, на якому експоненти презентують обладнання для виробництва, розливу в пляшки й упакування всіх типів напоїв, враховуючи вино, міцний алкоголь, спирт, пиво, виноградні дистиляти, соки, мінеральну воду, оцет, рослинні олії.

Через пандемію у роботі виставки була вимушена пауза. Цього ж року SIMEI знову збирає відвідувачів з усього світу, які впродовж 4 днів будуть ознайомлюватися з найцікавішими рішеннями для виноробства, пивоваріння, виробництва міцних напоїв тощо.

Ключова спрямованість виставки цього року – сталість довкілля. Учасники заходу презентуватимуть бізнес-моделі, спрямовані на екологічний, соціальний та економічний розвиток сектору виробництва напоїв різного виду.

15 листопада в обговоренні за круглим столом Sustainable Wine Roundtable (SWR) буде виголошена доповідь про технологічні рішення, важливі для того, щоб зробити виноробство справді стійким. Наступного дня відбудеться обговорення потенціалу глобального еталонного стандарту для світу вина.

Запланована лекція на тему «Інновації у запобіганні світлових дефектів у білих і рожевих винах». Організація Women in Winе проведе всесвітній форум на тему «Культивуймо майбутнє та мир». I.G.A. Beer Challengе організує пивний простір. Зокрема, вперше на виставці SIMEI відбудеться міжнародний конкурс італійського виноградного елю – Italian Grape Ale.

Також цього разу на виставці SIMEI повертається Innovation Challenge – змагання за технологічні інновації в галузі. Вперше нагородження Technology Innovation Award SIMEI 2022 і New Technology SIMEI 2022 супроводжуватиметься Green Innovation Award SIMEI 2022. Визнання найефективніших і перспективних рішень у сфері пом’якшення клімату, циркулярної економіки або споживання води та енергії, як це передбачено Регламентом ЄС 2020/852 від 18 червня 2020 року.

Відвідайте визначну подію в галузі виробництва напоїв задля вдосконалення свого бізнесу, пошуку нових партнерів та бізнес-рішень.

Реєстрація та більше інформації – на сайті: www.simei.it

Читайте також:
Luchan Brewery придбали пікап для захисників України за кошти, виручені з продажу персикового пива
Сенсорний аналіз та його сутність

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті