Шато Чизай: нові перемоги та амбітні плани

 Шато Чизай: нові перемоги та амбітні плани

Виноробня Шато Чизай здобула аж дві медалі на найвпливовішому дегустаційному конкурсі світу Decanter World Wine Awards, що відбувся нещодавно в Лондоні: срібну за Каберне Фран і бронзову за локальне вино Фурмінт, а ігристе Carpathian Sekt здобуло 84 бали. Загалом, у конкурсі змагалося 18 244 виробників із 54 країн світу. Тож таке визнання на престижному конкурсі – неймовірний результат.

Українське сьогодні мусить бути трендом у світі. Йдеться і про якісні продукти, створені в нашій державі. Україні зараз потрібно перемагати як ніколи. Важливі перемоги на різних фронтах. Чим більше про Україну чують у світі, чим більше знають, чим більше розуміють, що це велика держава зі своєю цікавою історією, багатою культурою, чудовими людьми та якісними виробництвами  –  тим краще. Ми знайомимо світ з Україною і, зокрема, з нашим Закарпаттям – через вино, народжене на цій землі. І робимо це успішно, здобуваючи славу для України. Нагороди від Decanter World Wine Awards для Шато Чизай – черговий крок на цій дорозі. Це вже другий комплект медалей у 2022-му: окрім тривог,  рік приніс і медалі Паризького винного кубку для трьох вин, серед яких «золото» у «Троянди Карпат», – коментує засновник виноробні Геннадій Гутман.

Зараз компанія збудувала нове виробнцтво та починає роботу над ще одним проєктом, подробиць якого поки що не розкривають. Шато Чизай уже готується до Перемоги. Вперше на Закарпатті заклали ігристе вино за класичним методом. На повторній ферментації у пляшках у виносховищі перебуває вино з двох локальних сортів, унікальних для України: Черсегі і Кейкфранкош. Доходи виноробні спрямовані на підтримку вимушених переселенців, і віднедавна на масштабну допомогу питною водою постраждалим містам Півдня і Сходу України, пише «Економічна правда».

Нові й нові досягнення українських виробників доводять, що наша країна – непереможна на всіх фронтах. А найголовніша перемога – попереду!

Читайте також:
Chateau Chizay – більше, ніж просто вино
FaineZillia: історія пережитої окупації

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті