Пивний захід задля допомоги Миколаєву – уже цих вихідних у Дніпрі

 Пивний захід задля допомоги Миколаєву – уже цих вихідних у Дніпрі

16-17 липня у Дніпрі відбудеться пивний захід, мета якого – допомогти Миколаєву та місцевій броварні «ШО». Захід анонсувала MOVA brewing на фейсбук-сторінці.

Ми об’єдналися разом з миколаївською пивоварнею «ШО» та благодійним фондом «Rebel Volunteers». Заручившись підтримкою пивоварень України, хочемо разом допомогти броварні «ШО», зібравши  кошти для їхнього рідного міста Миколаєва. Зараз Rebel Volunteers допомагають містянам боротися з гуманітарною кризою, працюють з лікарнями та підтримують поранених. Наша команда запрошує всіх завітати на благодійний пивний захід та разом з нами допомогти квітучому Миколаєву та місцевій броварні «ШО», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:
Дмитро НЕКРАСОВ, First Dnipro Brewery: Пивний ринок став дефіцитним, а споживачі обирають легкі сорти

Також MOVA brewing анонсувала учасників заходу, серед яких – такі пивоварні:

  • Sho / Шо – команда із Миколаєва. З 2017 року варять справжнє пиво. Брали участь у багатьох конкурсах та фестах. Пишаються своїми фірмовими видами – «Sour fruited» та «Gose», адже саме вони принесли їм не тільки безліч нагород, а й повагу серед аудиторії.
  • 2085 – броварня із Києва. Гасло компанії –«Пиво з майбутнього». І йдеться не тільки про 2085 рік, а про погляд на пиво та світ взагалі. Як зазначають учасники: «Ми маємо власний завод, досвід і жваву фантазію. Ми варимо класичні та експериментальні сорти. 2085 року наші експерименти стануть класикою».  Добре, що нам чекати на їх візит не треба так довго.
  • «Правда» – броварня зі Львова. Їхня місія — дати людям можливість пити правдиве пиво. Вони вважають, що Львів заслуговує на свій унікальний стиль пива, належним чином визнаний у всьому світі.
  • UNDERWOOD BREWERY – київська незалежна броварня під лісом, де варять якісне пиво – від класичного до екстремального з 2017 року.
  • HoppyHog із Одеси. Пивовари розробляють унікальні рецептури, експериментують та дивують результатами. Саме такий підхід до справи і забезпечив любов пивних гурманів.
  • Volta – місто Київ. Ще одна крафтова броварня зі столиці. Дуже сором’язливий колектив, чого не можна сказати про їхнє смачне пиво. Розвиваються, працюють над помилками, та головне – завжди рухаються уперед!
  • MOVA  із міста Дніпро. Варять не просто пиво, а комунікації між людьми. Команда завжди бачила у пиві щось більше, аніж просто напій. Пиво – особливий елемент вечірки чи зустрічі.

Проведіть вихідні із користю.

Читайте також:
Юрій ЗАБОЛОТНІЙ, Red Cat Brewery: «Крафт став на шлях виживання, а наша пивоварня працює під звуки вибухів»
В Untappd додали український стиль пива – Ukrainian Golden Ale

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті